ölesiye sevgi

Sevdiğiniz insan için ölümü göze alırmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    25

bangbang13

New member
Sevdiğiniz insan için ölümü göze alırmısınız?Alırsanız hangi koşullarda alırsınız? Yorumlarınızıda alıyım lütfen

psychodrea

"psychologist"
Bence bi kaç farklı şey olabilir.Örneğin sewgimin seviyesine bağlı ve insanın o anki psikolohjisine bağlı şimdi ne kadar "ewet ben göze alırım" deseniz bile o anı yaşamadığımız için bilemeyiz.Ve tabiki öyle eşin öl dedi die ölmek saçmalık olur ancak onu çok seweceksin we ikiniz arasında weya 3. şahısta dahil olmak üzere birisinin hayatı sana senin ölmene bağlıysa olabilir.Ben oy kullanmıyorum çünkü dediğim gibi o anı yaşamadım we kimin için we neden öleceğim hakkında bilgi sahibi olmam lazım:melek

Ama güzel bi konu teşekkürler..!

saintt

New member
evet.oyle olmasa kızın abisine yolda yakalandıktan sonra ertesi gun kalkıp evine gitmem evin onunde abisiyle 6 arkadasının arasına girmem

DirtyFaCe

New member
alırım onun kılına zarar gelse ben olurum onun gonlu hoş olsun dıe bıle olumu goze alırım..

bangbang13

New member
paramparça olacağımı bilsemde ızdırap işgence çeksemde sevdiğim için herşeyi yaparım ölmek ne ki

QapriS

New member
Kod:
[B]giden gitmiştir gittii an bitmiştir ben deil giden kaybetmiştir demişler (:[/B]
gidenin ardından almam asla sewiosam elimden gelen bütün fedakarlıı da yaparım ama :)

HTML