öLdÜkTeN SoNrAkİ iLk sÖzLeR :)

psychohack

New member
bir melek gördüm sanki...

avukatım gelinceye kadar konu$mama hakkım var mı?

burasi nasil isiniyor?

neyse günahı öderiz abi...

çok sicak lan bi klima falan yok mu burda

abi iki dakka birine bakip gelcem a$$agidan..kimligimi birakimm abi.. boynuzunu mizragini yiyim.. he de guzel abim benim. kirmizilarda pek yaki$mi$..
"oha"

-sonunda !!! bunun için mi bu kadar kastım bea!!!

burda baqlanti varmi...?

- ıngaaa!... ha...*iktir yine mi? acimadi ki ?

-aha murat! naber kanka, abi seni gordugum iyi oldu, icimde kalmisti dunyada, kizmadin di mi o gun seni ittirdim diye denize, ne biliim olm yuzme bilmedigini..

...burda internet cafe varmıdır acaba hmmmm.
bakarmısınız bayım şşt boynuzlu arkadaş satanistmisin nesin gözünü seviim bana bi internet cafe gösterirmisin?

-mahmut abi... nassı? oldu mu??? patladı mı bomba?

kadın: "nası görünüyorum kim bilir, beni beğenecekler mi acaba ?"

meraba..eeee..siz de mi yeni öldunuz acaba?bize ne olcak simdi?

sıkıysa sen geç lan *mına kodumun zebanisi (sirat koprusu)

ajda: merhaba ben ajda pekkan, ay cok heyecanliyim, paradise'a mi gonderilecegim simdi!?
tanri: bu da kim?

- $$ kirmizi donlu arkada$im bakar misin bir saniye..

kazaa burdan 3 mbit vurduruyormu$ dogru mu? hayir altyapiyi kuralim $imdiden, gelecek arkada$lara rahatlik saglariz..
- turksun dimi, $u taraftan..

eee ne zaman doğuyoruz tekrardan? bitti mi şimdi? bu muymuş hepsi?
eee yanık kremi alabilirmiyim ?

-geç bakiim köprüden
-sen benim kim olduğumu biliyo musun?

-ee huriler, şaraplar nerde? biz onun için geldiydik...

ohh beaaaa dünya warmış ...

-bismillahirrahmanirrahim, ne gerek kalmadi mi? .. muhammeden abduhu ve resuluhu diodum tamda yani .. simdiq gecerli mi bu gelmeden once baslamistim ? hi deil mi .. hmm peqi ..

-abi buralardan arsa kapatsak nasıl olur, ha abi?? bak ileride degerlenir falan,dusunmek lazım bugunden.. -siiieeee...

allah kurtarsın, sen neden yanıyorsun?

- internete girmem lazim. maillerime bakicam.
- bak su kirmizili amcayi izle o sana yolu gosterecek.
- pekiy...

awd

New member
komik ama insana düşünmesi zor geliyor :D Nede olsa CEHENNEM :(

cagdas1947

New member
Çoğu uçurmasyon...Buram buram eşkisözlük kokuyor olmamış be dostum.Orjinal olmaya çalış bence..Bunları kaç yıl önce okuduk biz...

psychohack

New member
cagdas1947' Alıntı:
Çoğu uçurmasyon...Buram buram eşkisözlük kokuyor olmamış be dostum.Orjinal olmaya çalış bence..Bunları kaç yıl önce okuduk biz...

biliyosan okuma o zmn ala ala silah zoruyla kimse tutmuyo seni :mad: azcık saygılı ol verilen emege...:mad:

cagdas1947

New member
psychohack' Alıntı:

biliyosan okuma o zmn ala ala silah zoruyla kimse tutmuyo seni :mad: azcık saygılı ol verilen emege...:mad:
Ben bişi demedim ki yaw allah allah.Bari altına alıntı filan yaz.Bu emek senin değil hem eşkisözlük yazarlarının.Ben de emeğe saygım olduğu için yazdım bunları.Onları okumuş olmam bişeyi değiştirmez.:vur

cagdas1947

New member
-Eeee, kardeş bakar mısın?
-Buyur!
-Mescid ne tarafta acaba?
-Yürü canım şöyle alıyım seni..
-Yaa..ama..be...mesci...nama...z..
-Atın şu p.zvengi 1600 C'ye...

-Şey, pardon bişey sorabilir miyim?
-Sor..
-Acaba burdan dünyaya geri dönebilir miyiz?
-Tabi ama bi süre beklemen lazım.
-Şöyle oturup bekleyebileceğim bi yer var mı acaba?
-Tabi şöyle buyrun...
-Şey ama biraz sıcak değil mi sizce de?
-Klimalar bozuldu kusura bakmayın.Parça bekliyoruz İstanbul'dan....Dalga mı geçiyorsun ulan yürü!! Atın ulan bunu kazan dairesine!

-Adınız?
-.....
-Soyadınız?
-.....
-Konuşsana be adam daha kaç kişi var sırada haberin var mı!
-Abi Türkçe bilmez o ecnebidir.(Bi arkadaki)
-Hımm..Demek ööle.Ben de bilmiyorum zaten.

-Abi haberleri izledin mi?
-Nolmuş..?
-Sırat köprüsünde kaza olmuş.Zincirleme.Gişelerin orda.
-S.ktr git başımdan Hilmi!

cagdas1947

New member
-Abi bunaldım bea..2 dk çıkıyım bi müsade et gözünü seviiim.
-Olmaz!
-Abi çok sıcak ama walla bak ya..
-H.sktr lan!

-Belko kömüüüürr..!! Dırırırttım dırırr-ırım...Dırırırıttım dırırrrım...

-Buranın yemeklerini beğenmiyorum walla..Hergün yakıyolar yemeği.Ahçıyı şikayet etmek lazım.
-Sus da ye yemeğini!

araghorn-g

Pentaxian
güsel güsel...ben güldüm:) hem de çokça

psychohack

New member
sevgili cagdas1947 kardeşim bnm actıgım konu üstüne konu acar gibi işler yapıyosun sorada emege saygı diyosun..paylasmak istedigin bişi varsa eger kendinkonu ac herkes gülsün,ama saygı diyip saygısızlık yapmayalım...mod'lardan ricam konuyu kapatma imkanımız var mı acaba?iyice sarpa sarıyo muhabbet....kendine iyi bak cagdas1947 kardes...:goz:

dahool

Banned
son söz demişsin ama sen hikaye anlatmışsın bence son söz olarak ölüm hikayesi yap örnek bir kaçtane veriyim okurken yanlız son cümleleri oldugunu düşünerek okuyun..

abi şu karşıdan gelen kamyonmu...

hasan abi bak orada dikkat 220 volt yazıyor...

iki yetmişlik iştik halen turp gibiyim len...

arif abi bu arabada airbag varmıydı....

kaptan şu yanan bizim motormu...

hikmet sen gönder ben yakalarım....

sizde biraz düşünürseniz güzel şeyler bulabilirsiniz....

cagdas1947

New member
psychohack' Alıntı:
sevgili cagdas1947 kardeşim bnm actıgım konu üstüne konu acar gibi işler yapıyosun sorada emege saygı diyosun..paylasmak istedigin bişi varsa eger kendinkonu ac herkes gülsün,ama saygı diyip saygısızlık yapmayalım...mod'lardan ricam konuyu kapatma imkanımız var mı acaba?iyice sarpa sarıyo muhabbet....kendine iyi bak cagdas1947 kardes...:goz:

Hemen de parlayıveriyorsun be kardeş,eğleniyoruz şurda.Benim konum senin konun mu var? İstersen yazdıklarımı silebilirim.Ama eğer bir konu açıldıysa bence herkes aklına gelen esprileri yazabilmeli.Tekrar tekrar aynı içerikli konuyu açmanın ne anlamı var ama di mi? Haksızsam haksızsın de hemen sileyim mesajlarımı.Benim emeğe saygım sonsuzdur bu arada.Maksatım kimseyi kırmak veya bozmaya çalışmak değildir.Burası gülmek için var unutma.Saygılar...

psychohack

New member
cagdas1947' Alıntı:
Hemen de parlayıveriyorsun be kardeş,eğleniyoruz şurda.Benim konum senin konun mu var? İstersen yazdıklarımı silebilirim.Ama eğer bir konu açıldıysa bence herkes aklına gelen esprileri yazabilmeli.Tekrar tekrar aynı içerikli konuyu açmanın ne anlamı var ama di mi? Haksızsam haksızsın de hemen sileyim mesajlarımı.Benim emeğe saygım sonsuzdur bu arada.Maksatım kimseyi kırmak veya bozmaya çalışmak değildir.Burası gülmek için var unutma.Saygılar...
bozmak gibi bi niyetin ztn olamaz...COK GZL OLMUS PAYLASIMIN ELİNE SAGLIK...eyvallah gardas:goz:

HTML