öfff yaaa artık midem kaldırmıyo bu işkenceyi...

samdem

New member

offff yaa arkadaşlar şu televizyonda hiç mi düzgün bi program olmaz??? Hangi kanalı açsam 'haberlerde dahil' yok sibel can tangasıyla yakalandı!!! ACABA GERÇEKTEN YAKALANDI??? yok helinde yakalanmış tangayla,yok o balkonda yakalanmış,offf yaa midem kaldırmıyo artık bu kadar işkenceyi...bu milletin hiç sorunu yok tabii elalemin ....uğraşıyoruz.mesela bugün bişey öğrendim: tasarruf olsun diye bu sağlık kuruluşlarından biçok ilacın ödemesini kaldırmışlar...zaten biçok ilaç yoktu..adiler yaa hiç mi düşünmüyolar ülkemizde biçok fakir insan var...bu insanlar hasta olunca ölsünler mi yani...milletvekilerinin bakanların maaşlarından yapın kısmayı...aaa yok olmaz tabii...bizim milletimizde böle şeylere baş kaldırmasın direnmesin,biz anca sibel canın tangasıyla beynimizi çürütelim...GERÇEKLERE DÖNELİM ARTIK YAAA :mad: :Sopa

AL@RM@

New member
İyide bu senın sölediklerini yaklasık 3 4 senedir sölüyoz zaten.:)

Dijitürk al türk filimleri yabancı sinemalar izlersin.

Uzunefe

Altın Üye
yıllardır insanlar bunlarla oyanalıp durdu. kim kiminle ne etmiş ne yapmış ne içmiş ne yemiş , bunlarla o kadar ilgilendiler ki... çok yazık...

CHI€F

Kalpsiz
sen simdi izlemiomusun böle programları bak basından kalkmaya kalkmaya anca tost yapmayı öğrenebildiniz :D :D :D

MüHeNDiS

MüHeNDiS
valla arkadaşlar en iyisi izlememek artık ben öyle yapıyorum sadece güzel bir film çıkarsa televizyonun karşısına oturuyorum neredeyse 3-4 senedir doğru düzgün televizyon izlemiyorum çünkü dediğin gibi haberlerde bile işin iyice içine ettiler yok sahil memleketlerinde ne giyiniyorlar yok onun şurası görünmüş bunun burası yok o onla çıkarken o kızı kimle aldatırken kim onu dürtmüş artık habe diyemiyorum magazin hiç diyemiyorum

haber programları magazine döndü

magazin programlarıda iyice iğrençleşti artık bizi aptal yerine koymaya başladılar bi haberi ortalama 10 kez yayınlayıp bu yayınlardada 4-5 kez tekrar ediyorlar yani bize siz anlamazsınız siz salaksınız bakın tekrar anlatıyorum diyorlar bide ekranın tümünü kaplayan öküz gibi yuvarlaklarla (sanki ekrana başka biri daha varda ) işte o kişi gibi bizi aptal salak gerizekalı mahlukatlar gibi küçük düşürmeye çalışıyorlar

arkadaşlar size tavsiyem izlememeniz ve protesto etmeniz yani arkadaşlarınızada durumu anlatıp uyarmanız en iyisi böyle gerisi ben ilgilendirmiyorki

hem düşünsenize örneğin sibel canın tangasından bize ne ?

[me|2wi$]

H & M
teq kelimeyle haklısın..!! ama bunların yayınlanmasını sağlayan kim die de bi düşünmeq lazım..arz-talep meselesi..izlenmesin baq baqalım yayınlıyolar mı..!! uyuşturucu gibi bişi bu ya bağlamışlar milleti koyun gibi tw başına..ye, iç ;onunqini ,bununqini düşün..millet böle koyun olduqça daha çoq güder bunlar bizi..!!

pasaklı

New member
kadin kendine guvenmiski tangasyla poz vermis guzel ama dimi :p:p

2 gun once haberim oldu bu olaydan tv acmamda pek :p
sizde acmayin haberleri netten okuyun da iyi oluyo hem o tv deki sacma programlarida izlememis olursunuz:)

HTML