çok büyük bir sorun lütfen yardım!!! sanırım pc im ele geçirildi

pj_romeo

New member

arkadaşlar geçen gün kaspesky 7.0.1.254 beta sürümünü yükledim. daha önce full sürüm kullanıyodum ve böle bişi yoktu. bu kadar bağlantı olması normalmi, bide bu bağlantıları yandaki delete den siliorum apply yapıorum gene çıkıyor. geçen gün mks_vir 2007 yi yükleyip tarama yaptırmıştım 3 tane trojan yakalamıştı. hayret dedim kaspersky nasıl görmemişti. mks de update sorunu var diye kaspersky nin bu beta sını yükledim şimdide böle bişi çıktı. acab mks_vir 2007 sistemi elemi geçirdi bundan şüpheleniorum şimdi. nedir bu sorun acilen yardım edin.

mastercem

New member
üç tane konu açmana gerek yoktu bi tane açsan da bakılırdı.

bence normal o kdr bağlantın olması çünkü bende de 1-2 tane daha az var. bu kdr endişelenme zaten eğer bi saldırı olsa heralde kasper görürdü. bi komple virüs taraması yaptr için rahat etsin.

MMARJINALL

DeepHeLL GuArD
arkadaşım öncelikle daha detaylı bilgi ver

bu vistamı hangi sürüm ?? tema ola bilir çünkü bayağı benzetiyorlar artık :) 2 kablosuz bağlantın varmı ?? bide her şirket her yazılımı tehlikeli bulmaz bununsebebi ssezgilerinin farklı olmasıve yeni bir zararlıysa tespiti felem bunlar fark eder her neyse sorduklarımı cevapla sen :)

HTML