çok acil bursadan avukat arıyoruz.

nevriye16

New member
[ % 100 SÜPER ALACAKLI OLDUĞUMUZ DOSYALARIMIZA BAKACAK ]
[ BURSADAN AVUKAT ARIYORUZ. ]
DOSYAMIZ 1 - :
Kirada oturduğumuz ev sahibi Nedim Düzgün ile 2013 Yılına ait Kira kontratı yaptık. ve Kontrat yapar iken 3.500.TL Depozit olarak peşin para verdik. kontrat üzerinde ise elden parayı aldığına dair İmzasını attı. Kontratın depozito Kısmı bölümünde de Rakam ve yazı ile depozito ücret Bedeli Yazmaktadır.
Ayrıca evden EYLÜL-2014 Yılında çıktık. ve bu depozite paramızı İstiyoruz ve şimdi ise Paramızı halen 6 aydır geri vermiyor. Depozito Paramızı Yasal Faizi ile geri alabilmemiz İçin, Bu İcra Takibi ve Dava Dosyasına Bakacak Avukat Arıyoruz.
DOSYAMIZ 2 - :
Alacaklı olduğumuz borçluya ait 16.000.TL Bedelli Senetimiz var. Borçlu parayı halen ödemiyor. 2010 yılında ödemesi gerekirdi.
Ancak devamlı kandırıyor. Borçlunun üzerine Kayıtlı EV,ARABA,MAAŞ,Mevcuttur. Ancak Şu anda Bursa 19, İcra Dairesinde Senet’in 3 Yıllık zaman Aşımı geçmemesi için İcra Takibini Başlattık. Borçlunun Gayrimenkul ve Taşınmazlarına Haciz Koyduk.
Bu İcra Takibi Dosyasına da bakılacaktır.
DOSYAMIZ 3 - :
PTT Aracılığı ile Fransa’ya Kargo gönderdim. PTT ise bu Kargomu Kayıp etti. Kargom akıbeti hakkında dilekçe yazarak bilgi istedim.
Tarafıma cevaben verdikleri yazıda Kargomun kaybettiklerini, Özür dilediklerini, Yazarak resmi yazı gönderdiler.
Ayrıca Tekrar ulaştırma lojistik bakanlığı adresinden tekrar bir resmi yazı geldi, Kargomu kaybettikleri Nedeni ile, Mağdur edildiğim için tarafıma tazminat ödemesi için, PTT Genel müdürlüğüne Yetki verilmiştir. Yazısı geldi.
Ancak Bu tazminat davasını açmak için masrafları karşılayamadığım için beklemedeyim. Bu Davayı açmak içinde Avukat Aramaktayız.
DOSYAMIZ 4 - :
Borçlu İrfan Arıcı Adına 10.500.TL Olarak Alacağımıza İlişkin evrak üzerinde Yazılı olarak tutanak Halinde borç Para aldığını ve ödeyeceğini belirtir tutanak imzalı belgemiz Mevcuttur. İcra Takibi için,
Bu İcra Takibine de Avukat Aranmaktadır.
DOSYAMIZ 5 - :
Finans Bank Kredi Kartlarıma istinaden Haksız kesinti Yapılan Hesap İşletim Ücretleri ve ilgili vs ücretlerinin İadesi için, Tüketici Hakem heyeti Başkanlığına Müracaat ettim. Tüketici Hakem Heyeti ise Ücretlerin İadesine Karar vermiş olmakla, Ücretlerin, 1.116.TL den üst Rakam olduğundan dolayı 2013 yılında Tüketici Mahkemesinden Talep edilmesi gerektiğine Dair Karar verilmiştir. Şu anda 2015 olmakla alacağımız daha da fazla olmaktadır.
İş Bu Haksız kesinti yapılarak benden Tahsili Yapılan ücretlerin İadesi için Tüketici Mahkemesinde Dava açılacak.

DOSYAMIZ 6 - :
Özürlü ve Mahkeme Kararı ile Kısıtlı Olan Akli Dengesi Yerinde Olmayan Özürlü Eşim Adına Bankadan Başkaları Tarafınca Kredi çekilmiş Olmakla, Bu Hususlarca Kısıtlı adına İmza atılarak Çekilen kredinin iptali için Menfi Tespit Davası açılacak. Bu Davanın açılması için Avukat aramaktayız.
NOT :
İş Bu Yukarıda Açıklamış Olduğum Dava ve İcra Takipleri Hususunda Maddi Gücümüzün Olmadığı nedeni ile, Masrafları Karşılayacak Gücümüz Yoktur.
Allah Rızası İçin bizlere Bu Hususta Yardımcı olup, Dava ve icra Takibi sonucunda İlgili masrafları alarak Bu Şekilde Dava ve İcra Takipleri dosyasına Bakacak Avukattan Yardım ve destek istiyoruz.
Ayrıca Yukarıda belirtmiş olduğum gibi Bazı icra Takipleri ve Dava dosyaları Hususunda Masrafları Yatırdığımız ve Takipleri Başlattığımız Haciz işlemlerini gerçekleştirdik. Sonrasına ise Maddi Gücümüz Olmadığı için Beklemede Kaldık.
Saygılarımla Kabul edecek Sayın Avukat’a ve Bizlere de Hayırlısı Olsun.

erkanistanbul

New member
dava kesin ise lütfen aradığınız avukat ile ilgili bilgi alınız, aksi takdirde avukat dava sonucu sizden daha iyi bildiğinden parayı kendine fazla alabilir... dikkatli olunuz... sıkıntı olursa tekrar mesaj gönderin yardımcı olalım...