çok üşüyünce yapılması gerekenler :)

dreamer80

bağımsız
bir fincan ekspres kahve'nin içine 1/3 oranında ilave edilecek halis tekel konyağı üşüme problemlerine çözüm getirebilir. 4 fincandan sonra istenildiğinde ağızdan alevler çıkarılabilir :melek

kedi yastığı yapmak.
buz gibi olmuş ayaklar yatağın ayak ucunda uyuyan kedinin tülüş karnına hafifçe sokulur. kedi önce biraz üşür ama sonra idare eder sizi.* :biggrin

(bkz: sevgiliye sarilip uyumak :aşk

(bkz: masturbasyon):saskin

(bkz: ışınla beni scotty):clap

karabiberli ılık su içmek.:durdurun

dalgic iseniz ve usudugunuz anda deniz altinda gezintiye ciktiysaniz, kiyafetinizin icine isemek isinmanin yegane yoludur/kuraldir.. :biggrin

1. telefon aç
2. "- ahmet efendi, kaloriferleri yak, üşüyoruz."
3. telefon kapa
4. otur, bekle

yorganı üşüyen bedeninize sıkıca doladıktan sonra (bkz: mumya) osurmak. eşanlı olarak ayaklar da birbirine hızla sürtülürse daha verimli sonuç alınır.

zorunluluk durumuna ve yakinlik derecesine gore degi$ebilmekle beraber; ayni durumdaki kimselerle bedensel temas saglamak, hayati kazanimlar getirebilir.

birşeyleri yakmak ;
"hayallerimi yaktım. ruhumdaki boşluktan geçen rüzgarla üşüyen içimi ısıtabilirim artık yanarken hayallerim. "

star wars episode v 'te buzul gezegende kar firtinasina yakalanip'ta kotu donmaya yuz tutan ( caylak jedi ) luke'u han solo'nun keskin zekasi sayesinde bindigi tauntaun'un karnini luke'un isin kilici ile yararak icinde yatirmak suretiyle gencin dotunu kurtarmasi....

hipotermiye varacak noktada sogukluk hissedilmisse, ilkyardim camiasinda 'ciplak deri temasi' olarak adlandirilan isi degisimi surecine girilmesi gerekir.

(bkz: sogukta cep kanyagi icerek gezmek)

(bkz: aglamak)

3 kat battaniye hayattaki butun dertlerin cozumudur.

kış geldi mi göçmen kuşlar gibi kalkıp sıcak ülkelere gitmek (en mantıklısı bence :) )

HTML