çok çok çok acilen yardım.. çok önemli çok çok

isaaltan

New member
evde iki tane bilgisayar var arkadaşlar.
modem dige bilgisayarda ben ethernetten baglanıyorum
diger taraftaki bilgisayardan benim bilgisayarıma keylogger yüklendigini düşünüyorum
sizce eger yüklemişlerse bunu nasıl anlayabilirim ? nasıl silebilirimm yardm edin acilenn
ve ordaki bilgisayardan benim bilgisayardaki C ve D kısmını görmemeleri için ne yapmalıyım ??

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=14321

bu linktekini indirdim yardımcı olurmu yetermi sizce

5anqReaL

New member
paylasımını kapat bilgisayarının ayrıca privacy keylogger pro sunu tavsiye ederim keylogger ları buluo

uzak yardımı kapat.kaspersky yükle ve zararlı yazılım taraması yaptır.sorunun çözülür sanıyorum.

virantv

New member
öncelikle güvenlik duvarını etkinleştir. eğer güvenlik duvarı seçeneklerinde keygoller e izin verilmişse onu kapat. ardından ağ paylaşımını kapat. bilgisayarımı sağ tıkla ''uzak'' yazan yer var orda onu da tıkla alt menüsündeki tüm işaretleri kaldır. sonrar bilgisayarını yeniden başlat. sorun bitmiş olacaktır...

İYİ FORUMLAR..

vensmerkür

New member
en güzeli arkdaşım zemana anti keyloger kullan ne ekran görüntünü nede yazıklarını hiç bişeyini izleyemezler bide yanına kaspersky kur saten varsa otomatikmen siler.
zamena antiloger sayesinde lamerlere ve scriptkidlere gayet başarılı bi katı duvr oluşdururusunuz benden tavsiye ..

HTML