çArşı Feshedilmeye Karşı ! ” İmza Kampanyası

bjkemal

''ѕσ¢¢єя ѕüρєяѕтαя''

“çArşı Feshedilmeye Karşı ! ” İmza Kampanyası

Bir çok engeli grurla aşmış !
Yanlış giden her bi' halta dimdik KARŞIYIM! diyebilmiş !
Amerika'ya bile posta koymuş !

Kaç taraftar grubu tanıyorsunuz ?
Dünya ses rekorlarını egale etmiş !

Dil , Din , Irk ayrımı yapmadan Eto'ya bile tezahurat etmiş !

Takımı pespaye edenlere bile saygıda kusur etmemiş !
Kaç taraftar grubu tanıyorsunuz ?

Dünya'da eşi benzeri görülmemiş hatalar yapan takımına , oyuncularına ve yönetimine Asla ve Asla ihanet etmemiş , sırtını dönmemiş , küfretmemiş !
Şimdi ayak üstü dedikodularınızda ; " Satılmış çArşı " cümlesini telafuz ediyorsunuz ya !

Alnınız ak , yüzünüz kızarmadan yürüyebilecek misiniz sokaklarda ?
Hiç aklınıza gelmeyecek mi bu kadar insanı ne basiretsiz bi' şekilde üzdüğünüz !
Kırdığınız ve hatta AĞLATTIĞINIZ !
İnadına Siyah ULAN !
İnadına Beyaz ULAN !
çArşı Kapatılmaya KARŞI ! Eğer bu bildiriyi onaylıyor ve Türkiye'nin en değerli , Avrupa'nın en tanınan gruplarından olan " çArşı " 'nın kapatılmasına siz de KARŞI çıkıyorsanız lütfen İMZA KULLANIN ! Bu Sevda Böyle BİTMEZ ! Hiç aklınıza gelmeyecek mi Sevenleri Ayırmanın GÜNAH olduğu !

link vermek yasaksa özür diliyorum adminlerden..

üye olursanız belki 1 ihtimal

http://www.carsikapanmasin.com/

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
katıldım arkadaslar katılımı artıracak çalışmayı da başlattım

Diatu

WarZone
Çarşıyı Seven Sevmeyen Herkesin Katılmasını Istediğim Bir Oylama..

Bizim Arkadaşlar ( GS - FB - TS ) Bütün Herkes Katıldı..

Dünyaca Ünlü Bir Grubuz Yalan Olmasın Bunca Insanin Bağırışları,Duyguları,Emekleri..

emre.bjk

New member
arkadaşlar siteyi açalı 2 saat olmadı..ıyı gıdıyoruz..umarım bırşeyler yapabılırız

otlupeynir

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
taraftar bir fabrika bu fabrikanın sahibide alen'midirki ''ben çarşıyı feshediyorum'' diyebiliyor.. yoksa bu oluşumun isim hakkı arkadaşa verildide bizimmi haberimiz yok..top benim, istediğimi oynatırım diyen küçük çocuk edasında kendisi..hepimiz çarşıyız hepimiz çarşıya karşı olana sonuna kadar karşıyız...

Elendil.

New member
BEn FAnatik Gs liyim ama Böyle Muhteşem Bir Taraftar Topluluğunun Kpanmasını Hiç İstemiorum.Çarşıyı Bir Ua lı Olarak Seviorum...

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Ç@RŞI ne Alen'in ne de Demirören'in babasının dükkanı değil, bu ruhu asla bitiremeyecekler!!!
inadına ÇARŞI ulan :mad:

HTML