çalınan msn i geri almanın yolları neler?program varmı?

dingiltere

New member
arkadaşlar kız arkadaşımın msni çalındı.çok sinirliyim yardımcı olursanız sevinrim.burası bi hack sitesi biliorum ama bu iş sinirlerimi yıprattı rahatsız edio o insan herkesi.lütfen yardım!!!

RoKeT

New member
Tmm Aldik Msn i Geri Sen İstedin Hemen Aldik Suan Ben Kulancam Birazda Zuhahaha Hey Allahim Ya Acmayin Soyle Konu Artik : s :sigara:

dingiltere

New member
komiksin arkadaşım.ne zevk alırsınız milletin özeline girmekten anlamış deilim ztn.sen çalmaya devam et umarım seninde başına gelir bigün.ağzımı bozdurcaksınzı benim!!!

Partizan

New member
RoKeT' Alıntı:
Tmm Aldik Msn i Geri Sen İstedin Hemen Aldik Suan Ben Kulancam Birazda Zuhahaha Hey Allahim Ya Acmayin Soyle Konu Artik : s :sigara:
Dogru Cevap vermeyi ogretmediler mi sana ? Bu Forumda bu sekiLde davranamassin..

dingiltere' Alıntı:
arkadaşlar kız arkadaşımın msni çalındı.çok sinirliyim yardımcı olursanız sevinrim.burası bi hack sitesi biliorum ama bu iş sinirlerimi yıprattı rahatsız edio o insan herkesi.lütfen yardım!!!
Mailin kayit bilgilerini ve eski sifreni hatirLiyorsan eger assagidaki linkten yararLanabilirsin..

http://www.geocities.com/hotmailimigerial/index1.html

Yuzde 98 Cozum.

dingiltere

New member
arkadaşım burası tartışma platformu deil ama sende problemlimisin nesin ya!düzgün cvp vermiceksen hiç verme.ne o öyle alaylama biçiminde!

RuTH

Altın Üye
RoKeT' Alıntı:
Partizan Küfür Olmadigi Sürece Nasil Konusup Konusmicama Sen karar Veremessin Oke ;)
RoKeT daha sakin dostum relaxxxx ol biras iyi akşamlarrrr:goz:

HTML