çıldırcam yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nestali

New member
arkadaşlar benim mail adresimi hack'lediler ve çok zor duruma düştüm numaraları olmayan ve sadece msn de görüşebildiğim ark. msn leri gitti ve benim msn imi geri almam gerekiyor lütfen biri [e] ADRESİNİ HACKLESİN VE BANA SÖYLERSE ÇOK SEVİNİRİM BİL. PEK BİLMEDİĞİMDEN BURka hackleri pek anlamadımyardım edrseniz çok sevinirim

HAŞAVRİ

Braveheart
Aslinda Iki Hata Yapmişsin.1 Mail Adrsi Vermek Yasak.2 Kimse Burda Mail Hacklemez Forumu Ara Ben Yaptim Diyen Var Mi .bence Hackle Falan Uğraşma Ve Bundan Sonra Mail Adresini Nasil Koruyacağini Oku

DureX

New member
Ya guzel kardesım burası acıl hack hattımı...:D
1- Msn maıl paylasmaq yasaq
2- Burası tanısma sayfası

Hoj geldın aramıza..

chuckies

_-€X-_
msn adresi vermek yasak...İsteğe göre msn hacklenmiyor burada...ilk önce hoşgeldin demeliydin sanırım ;) ...forumu dolaş işine yarayan programlar bulabilirsin....

yamakası

New member
Sorunlarini Bu şekilde Halledemessin (tirnagin Varsa Başini Kaşi Yoksa Kimse Bununla Uğraşmaz)

alp

New member
nestal' Alıntı:
arkadaşlar benim mail adresimi hack'lediler ve çok zor duruma düştüm numaraları olmayan ve sadece msn de görüşebildiğim ark. msn leri gitti ve benim msn imi geri almam gerekiyor lütfen biri AHMET_GUNEY@HOTMAİL.COM ADRESİNİ HACKLESİN VE BANA SÖYLERSE ÇOK SEVİNİRİM BİL. PEK BİLMEDİĞİMDEN BURka hackleri pek anlamadımyardım edrseniz çok sevinirim

Sevgili arkadaşım. Kimse hacklese bile bunu yapmaz. Bir kere öncelikle bu yazmış olduğun adresin sana ait olup olmadığını bilemez. İkincisi hack bir suçtur. Ama senin sorununa çözümü sevgili SevencLoves arkadaşımız bir konu haline getirip uzun uzun anlatmış. Eğer konuyu okursan mutlaka yardımı olacaktır.
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=104

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML