çöp tenekesi kayboldu vistada

azeribaba

New member
arkadaşlar vista manageri kurdum ondan sonra çöp tenekesi kayboldu sistemi geri yükledim yine fayda etmedi vista ultımate kullanıyorum

Kazim57

New member
Kardes sag tik yap ve ekran kibi bi logo vardir ona tikla ve bi pencere gelecek ve orda solda ikon deyistirme vardir tikla ve orda bilgisayarim çöp ... vardir ve ordan çöpe tikla ve sonra masaüstünde çöp gelir.
Ama bi Tesekkür'ünü isterim (Tabii olursa )

azeribaba

New member
yinede teşekkürler dayanamadım format attım yeniden bu vista adamı gıcık ediyor bazı şeylerde

silver021

New member
azeribaba' Alıntı:
yinede teşekkürler dayanamadım format attım yeniden bu vista adamı gıcık ediyor bazı şeylerde
:durdurun Deme ya bi çöp kovası için format atanada ilk defa rastlıyorum. Valla helal olsun bende bi kez intenetim yavaş diye atmıştım ama meğer bilgisayardan değil internetin o günkü durumundan kaynaklanan bir durum olduğunu öğrendim:biggrin bide bu formatı artık eskisi gibi sık atmaktan korkar oldum. format atmak bi bilgisayarın harddiskinin yıpranmasına ve ömrünün kısalmasına yol açıyormuş.:vur Format atarken biraz daha gerçekci bi sebep bulalım. yoksa bigün format atacak bilgisayarımız olmuycak :p

legolas

New member
yav beyler vista yüklü alete format nasıl atılır nasıl xp ye dönülür allah aşkına yardım edin

HTML