ßombalar mı patlayacak?

RockStyLe

New member
Bir şenlige katılan Aziz Yıldırım, transferle ilgili olarak konuşmayacağını söyledi

Başkanımız Aziz Yıldırım, Bursa'nın İznik İlçesi'ne bağlı Derbent Köyü'nde düzenlenen Kan Çiçekleri Şenliği'ne katıldı. Binlerce Fenerbahçe taraftarının sevgi gösterisi arasında şenlik alanına güçlükle ulaşabilen Başkan Yıldırım, transferle ilgili sorular karşısında öfkelendi ve "Transferle ilgili sorulardan artık bıkıp usandım. Bu konuda konuşmak istemiyorum" dedi.
Kulüp İdari Menajeri Volkan Ballı ve Kulüp Müdürü Serkan Acar ile birlikte İznik'e bağlı Derbent Köyü'nde düzenlenen şenliklere katılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a binlerce İznikli Fenerbahçe taraftarı yoğun ilgi gösterdi. Taraftarların ilgisi nedeniyle 10 metre ilerisindeki şenlik alanına yaklaşık yarım saatte ulaşabilen Başkan Yıldırım, daha sonra şenlikleri izledi. Basın mensuplarının transferle ilgisi soruları karşısında sert tepki gösteren Yıldırım, "Buraya sadece şenlikleri izlemek için geldim. Artık transfer sorularından bıktım. Bu konuda fazla konuşmak istemiyorum" dedi.

Fenerbahçe Kulübü İdari Menajeri Volkan Ballı ise, "Bizler yönetim olarak transferlerle ilgili konuşmama kararı aldık. Bu kararımız kesin. Fenerbahçe'nin iyiliği için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi. Şenliklerden ayrılan Başkan Yıldırım ve kulüp görevlileri İznik Fenerbahçeliler Derneği'ni ziyaret ettikten sonra İstanbul'a döndüler.

Kaynak = Fenerbahce.com

HTML