ßana SiTe YapaCak SagLam ßi SiTe ?? Plz

vidocq

New member
...

kardeş bu kek tarifi değil ki bir anda öğretilsin ve kullanacağın sitenin kodu ne üzerine olacak?buda önemli yani bunu burdan öğrenmek çok zor kardeş en iyisi bu işin kursu :) sana kolay gelsin

procrust

New member
bak arkadaşım ne güzel 3 aydır aaraştırıyrsun dimi. az biraz ilerleme yapmışındır.

Şimdi 2 seçenek var;

1. si : Siteni hazır scriptler kullanarak mı yapmka istiyorsun?

2.si : Siteni php,asp, html kullanarak mı yapmak istiyorsun ?

CEVABIN 1. İSE:
Hazrı portallları kullanabilirsin. Sana MAMBO yu öneririm. Sonra PHP Nuke var , XOOPs var... sorna bissürü scritp (törkiş meali: Çalıntı siteler) ler dağıtılıyor sitelerde. bu scriptleri kendi zevkine göre düzenleyebilirsin. o kadar çok ki nerdeyse yahoo.com bile piyasaya düşecek :)...

CEVABIN 2. İSE:
php,asp, (öğrenilmes pekte zor olmayan ) Html ile yaparsın siteni. Eğer alnımın teri ile sulanaack istem :D dersen açarsın front pageyi kafana göre yaparsın siteni. ama geniş açıdan ve güzel kodlamalar isiyorsan PHP & ASP ellerinden öper.

Sana tasiyem Eğer Vısual Basic , pascal ... herhangi bir programlama dilini biliyorsan ASP yi öğrenmeye başla. Yok ben almayayım dersen PHP ellerini açmış seni bekliyor :).

Bence PHP ya da ASP öğren . Al bi kitap (tavsye etmem çok pahalı, indir ebook benim gibi) bir kaç aya kalmaz öğrenirsin. ama tam anlamıyla öğrenmen daha da uzun yada kısa sürebilir sana kalmış.

Bu kadar soracağın , eklememi istediğin başka bi şey varsa buradayım.

SAYGILAR...

breakers

New member
Ya PeS eTMiOm ETmeSiNeDe $imDi DeNiYeCem Ama GeNe oLmaYaCak Tk Dan da aLDim ßiLmem ne AKSsiLiq DeiLmi SiTe :KuLLanim HataSi CaRt CurT Hep ßeni ßuLuyoR Yane :D:D NeYSe €YVaLLaH... ;) ßirSürü ßeDaVa DediLeRde ßi TürLü GöRemeDim :) PaRaSiNi VeRim Teq Ama ßana ßeDaVa DeYip PAra LiTE YönLenDirmeSi Yoq aßi ßen aciMiYaCağiM SiTe FiLan :D:D

{Üstat}

New member
vidocq' Alıntı:
kardeş bu kek tarifi değil ki bir anda öğretilsin ve kullanacağın sitenin kodu ne üzerine olacak?buda önemli yani bunu burdan öğrenmek çok zor kardeş en iyisi bu işin kursu :) sana kolay gelsin

bu adamı sevdim sende hoş geldin aramıza :cool:

breakers

New member
Dai O DeDin YeniLiYoRmu ? :D:D ßenßilmEz SiTe YpamaSini ßana ßi ßölüm Yapin Size Dance Rap Hip Hop YapaRim GraFFiTi ßenim i$im Coq manyak CizeRim ßenim i$im Hip Hop Rap ilGili ne VaRsa ßana Sor :) Ama SiTeden AnLamam FaLLa

eYVaallah ho$buLduq SAoL :D

emertcan

New member
breakers' Alıntı:
Ya PeS eTMiOm ETmeSiNeDe $imDi DeNiYeCem Ama GeNe oLmaYaCak Tk Dan da aLDim ßiLmem ne AKSsiLiq DeiLmi SiTe :KuLLanim HataSi CaRt CurT Hep ßeni ßuLuyoR Yane :D:D NeYSe €YVaLLaH... ;) ßirSürü ßeDaVa DediLeRde ßi TürLü GöRemeDim :) PaRaSiNi VeRim Teq Ama ßana ßeDaVa DeYip PAra LiTE YönLenDirmeSi Yoq aßi ßen aciMiYaCağiM SiTe FiLan :D:D
bence ilkolarak html den başla tüm kodların başı html.Bende ilk html ile başladım:hhman:

eXi26

New member
Kardeş eğer bu işi ciddi şekilde yapacaksan ilk önce html öğrenmen lazım...

Ben şimdi sana bi klasör hazırladım içinde html , frontpage ,Dreamweaver ve site kurmayla ilgili dersler var...Onlara bi bak.Ayrıca dosyanın içinde bi site ismi var (site ismi vermek yasak olduğu için oraya attım) o siteye gir emin ol sana çok büyük faydası olacak..İçinde istediğin kadar döküman var...

Sen mantığını bi anla sonra php veya asp öğrenirsin.

DERSLER

affetmekyok

New member
evet pes etme tavsiyem asp veya php öğrenmen deildiir html ile başlıyabilirsin hackhellde muhteşem dökümanlar var html diye aratarak konulara bakabilirsin ayrıca php veya asp öğrenmen için temelinin olması lazım html siteleri kaynagını görüntüle kaydet aç editle anla mantıgını oku elbet başarırsın :)

HTML