Üstadlar lütfen yardım edin..!!!:(:(

italyan

New member
arkadaşlar benim sistemim biostar anakart üstünde 2.80 ghz işlemci fx5500 ekran kartı kingston 1 gb ram var +160 gb hardisk mevcut şimdi soruna gelmek istiyorum sistemim ağır çalısıyor sayfaları açarken parcalı olarak açılıyo internette yada pc deki pencereleri bir kısmı açılıyo sonra peşinden diğer kısmı anlamışsınızdır!bide donmalar mevcut format atmama rağmen pek bi hızlanma görülmedi sizce nedendir.önceden p4 2.02 işlemcim vardı onu söküp p4 2.80 taktım bunun bir farkı olmuşmudur.hani benim eski işlemci dahamı hızlıydı acaba_?mümkünmüdür.

M3T3HAN

New member
sistemi kasan birtakım programların vardır...
yada kaspersky gibi bazı av programlar olabilir.
ram artırmayı dene ve sisitem optimize programlardan biriyle bir optimizasyon yap derim
diğer arkadaşlar ne diyecek bilmem onları da bir dinle
aklıma gelenler bunlar
kolay gelsin

RomeoMAD

JusT B€
suan hala sıstemın agır calısıyorsa,
ctrl+alt+delete yapıp calısan ıslemlerı buraya resım olarak yuklersen yardımcı olmaya calısırım

M.H.Orhan

New member
Öncelikle CCleaner il kayıt defteri ve dosya geçmişinin kabasını bi temizle
Sonra error repair gibi regedit onarımı yapan bir programla tarama yapıp hataları onar
Sonra StartupCPL gibi bir programlar başlangıçta devreye giren pğrogramları burada paylaş, bir de Görev yöneticisinde çalışmakta olan exe lerin bir görüntüasünü burada bizimle paylaş.
Konuya abone oldum sen eklediğinde hemen cevaplamaya çalışırım.
kasılmalarından sebep donanımlarını elle söküp takmaktan da kaynaklanabilir

mesela ram slotlarını kirletmiş olabilir yada işlemci ile anakart arasına sürülen maddenin işlevini yitirmesine neden olmuş olabilirsin
Daha fazla detayı paylaşırsan önerilerimizle beraber yardımcı olmaya çalışırız

italyan

New member
Öncelikle CCleaner il kayıt defteri ve dosya geçmişinin kabasını bi temizle
Sonra error repair gibi regedit onarımı yapan bir programla tarama yapıp hataları onar
Sonra StartupCPL gibi bir programlar başlangıçta devreye giren pğrogramları burada paylaş, bir de Görev yöneticisinde çalışmakta olan exe lerin bir görüntüasünü burada bizimle paylaş.
Konuya abone oldum sen eklediğinde hemen cevaplamaya çalışırım.
kasılmalarından sebep donanımlarını elle söküp takmaktan da kaynaklanabilir

mesela ram slotlarını kirletmiş olabilir yada işlemci ile anakart arasına sürülen maddenin işlevini yitirmesine neden olmuş olabilirsin
Daha fazla detayı paylaşırsan önerilerimizle beraber yardımcı olmaya çalışırız
arkadaşım eski işlemcimi söküp yerine bir üst modelini taktım hızlanması gerekirken aksine yavaş internet bağlantısıda cok yavaş 1024 kulanıyorum sınırsız sayfalar cok ağır işliyor..:(

suan hala sıstemın agır calısıyorsa,
ctrl+alt+delete yapıp calısan ıslemlerı buraya resım olarak yuklersen yardımcı olmaya calısırım
arkadaşım ilgin için tşk ediyorum söylediğin gibi yaptım inceler bana bilgilerini aktarırsın tşk

linki:http://img399.imageshack.us/my.php?image=adszhg2.jpg

HTML