Üniversitede yapilmis en buyuk salaklıklar

eurasia

New member
hocaya birsey imzalatmak icin kapısında beklerken ,2 hocanın akademik tartısmasını dinliyor ,anlıyor gibi yaparken bir anda hocalardan birinin " peki evlat sen ne dusnuyorsun oradaki devreleri iptal edip hede hodolerini hesaplayıp suraya kanalize etsek nasıl olur ?" demesinin ardından saskınlıktan "hayırlısı olsun hocam "demek ..

---

bahar senliginde zom olmus bir kafayla fizik mühendisligi önünde yürürken 'ben hem bira icerim hem iserim hem de yürürüm' fantezisini gerceklestirmk icin ugras verip kisa cam agaclarinin arasina yuvarlanip,kolunun yüzünün gözünün kanlar icinde kaldigini görmek.

---

herkesin ortasında tekerlekli tabureyi sıkıntıdan ileri geri sürüklerken, bir anda çizim masasının altına, masaya paralel şekilde girmek, çantanın sapı tekerleklere takıldığı için çıkamamak; herkesin yardımını reddetmek; kahkaka krizine girmek ve akabinde bi on dakka sonra çırpınarak zorla kurtulmak.

---

üniversiteyi iyi bir ortalamayla bitirmeyi kolay sanmak, girilen ilk sınavdan ortalama alıp dersi aa getiremeyeceğine üzülmek, dersi bırakmaya karar verip yaz okulunda alacam demek, daha sonra diğer derslerden teker teker döküldükten sonra dersi kurtarmaya çalışmak, kurtaramamak ve en sonunda dersin yazın açılmadığını yazın öğrenmek.

---

rektörü görünce panik yapıp eldeki sigarayı atmak.

---

hocaların adını değil sadece tipini bilmek, hoca hakkında küfür ederken onun yakınında bulunmak sonrada hocaya dönüp "aaa o siz miydiniz?" diyip salak konumuna düşmek.

---

sınavda ikinci kağıdı isteyip iki boş kağıt vermek

---

çaylak bir üniversiteli olarak, henüz 1. sınıf öğrencisi sıfatıyla, okulun inşaat malzemelerinden kurtulamamış koridorlarında fellik fellik dersinin olduğu sınıfı ararken, daha doğru düzgün asılmamış tabelalarda, panik içinde, yabancılığı üzerinden atamamışken, birden işte aradığın o 132 nolu sınıfı bulmak ve derin bir ohh çekmek, senin yaşlarında olduğunu tahmin ettiğin bir kızcağızın elinde su şişesi ile yanına yaklaştığını farkederek "baksana medeni hukuk değil mi, sen de o dersi arıyorsun değil mi, sınıf bu değil mi?" nevinden ard arda ve bıktırıcı cümleler kurmak ve yaşadığı yoğunlukları ona anlatarak içini boşaltmaya çalışmak ve onun da bozuntuya vermeden senin dilinle konuşmaya devam etmesi, vakit gelip çattığında hocanın masasına doksan dereceyle bakan beğendiğin sıraya kurulmak ve herkesin içeriye doluşması ve senin yaşlarında olduğunu tahmin ettiğin o kızcağızın, elinde su şişesi ile hani, kürsüye çıkması.

---

ALINTIDIR.

chamfer

O Şimdi Asker
rektörü görünce panik yapıp eldeki sigarayı atmak.

muhahha buna koptum yahu saol ;)

X

O şimdi Asker
konuya pek uygun değil ama bugun cuma ya gitiim (evet cuma namazına yani ben yani :) ) önümdeki çocuğun tişörtünde koskocaman harflerle KİNG FUCKER yazıyordu; tabi konstrasyomun etti içine :D

eurasia

New member
Xfiles' Alıntı:
konuya pek uygun değil ama bugun cuma ya gitiim (evet cuma namazına yani ben yani :) ) önümdeki çocuğun tişörtünde koskocaman harflerle KİNG FUCKER yazıyordu; tabi konstrasyomun etti içine :D

Zuhahahh abi yıkıldım yaw. :D

SEPTAGH

New member
Xfiles' Alıntı:
Harbiden ohaa be abi nası bi mantıkla giymiş o tişörtü:):)

AntidepresaN

New member
Xfiles:))))))))) eurasia paylaşım için saoL kardeş rektor olayı tam komediymiş:)

Archangelll

New member
orjinal yazarı:xfiles
konuya pek uygun değil ama bugun cuma ya gitiim (evet cuma namazına yani ben yani ) önümdeki çocuğun tişörtünde koskocaman harflerle KİNG FUCKER yazıyordu; tabi konstrasyomun etti içine
ahuhuauh adama bak yaa :D

X

O şimdi Asker
SEPTAGH' Alıntı:
Harbiden ohaa be abi nası bi mantıkla giymiş o tişörtü:):)
ehü ehü mantık mı :)
çocuk en fazla 12 yaşında ne bilsin ne demek olduğunu kralım diye geziniyor ortada :)

chamfer

O Şimdi Asker
ehuehue olm senin cumada ne işin var yolunu mu şaşırdın :D :p

ahmetcan

New member
Ohuohu tam x imana geliyodu korkuttunuz yaw :D bu arada x konuyu yeterince komik bulmadı yine gündelik hayattan esintilere yer verdi :D

Revoo_

[D]evrimiçi
çaylak bir üniversiteli olarak, henüz 1. sınıf öğrencisi sıfatıyla, okulun inşaat malzemelerinden kurtulamamış koridorlarında fellik fellik dersinin olduğu sınıfı ararken, daha doğru düzgün asılmamış tabelalarda, panik içinde, yabancılığı üzerinden atamamışken, birden işte aradığın o 132 nolu sınıfı bulmak ve derin bir ohh çekmek, senin yaşlarında olduğunu tahmin ettiğin bir kızcağızın elinde su şişesi ile yanına yaklaştığını farkederek "baksana medeni hukuk değil mi, sen de o dersi arıyorsun değil mi, sınıf bu değil mi?" nevinden ard arda ve bıktırıcı cümleler kurmak ve yaşadığı yoğunlukları ona anlatarak içini boşaltmaya çalışmak ve onun da bozuntuya vermeden senin dilinle konuşmaya devam etmesi, vakit gelip çattığında hocanın masasına doksan dereceyle bakan beğendiğin sıraya kurulmak ve herkesin içeriye doluşması ve senin yaşlarında olduğunu tahmin ettiğin o kızcağızın, elinde su şişesi ile hani, kürsüye çıkması.

BUNA KOPTUM YAWWWWWW

HTML