Üniversite & Hız:) & Torrent:(

B00merang

New member
Selamlar arkadaşlar...

Bir derdim var:saskin Üniversitede süper hızlı bi net var . Ancak torrent çalışmıyor. Bunu aşmanın bir yolu var mı?

Yok mu bi cevap?

bochi

New member
Portları yasaklamış olabilirler... 80 portundan bir paylaşanı bulursan indirebilirsin ama :D

celocelo

New member
evet arkadaslar bende bir universitede calisiyorum deli gibi download yapiyodum ta ki bilgi islemden aranana kadar. neyse artik dowload yapmayi durdurdum fakat bilgi islemin bilgisayarimi takip etmeden download yapma imkanim var mi? Sorunu cozebilirsek ciddi anlamda fayda saglayacaksiniz.Simdiden tesekkurler...

µ.CastieL

New member
çözümü pek yok.. bir şekilde modeme girmek gerekir port açabilmk için yada açık portları kullanabılmek..utorrent acık portlardan faydalanan bır yazılımdır(vistada bu özellıgını kullandım xpde işe yararmı bılmem) utorrent yazılımının açılmasını ana makineden onlemişlere zaten yapıcak pek bişey kalmıyor... eğer kırabılcegını dusunuyosan anamakineye saldırılar duzenleyıp makineye girip ayarları kafana göre ayarlayarak sorunu halledersın :D

WaTcHFuL

EVERYWHERE
O zaman yakalanma riskin var arkadaşım. Bence yapacağın pek birşey yok.

ankakusu68

New member
boşver arkadaş.bende bi kamu dairesinde çalışıyordum.oluk oluk rapid çekerdim.ama servere bazı ayar yatılar şimdi ise bazı sitelere dahi giremiyorsun.bırak işinden olursun sona...........

//:U.N.G.O.O.D

Altın Üye
Devlet dairelierindeki internetten varsa aşılmaz bie sorun bu
Cogu siteden örneğin rapidden indirme yasak
Sadece netload gibi sitelerden indirebiliyorsun
Ben yazın wirelessten uzatcaz bu işi :D

Exorzist

New member
üniversitelerin ve devlet dairelerinin olayı tamamen ŞU TARZ cihazlarla sağlanır. Zamanında teknik servis olarak çalıştığım yerde de bu tarz bir cihaz vardı ve kurcalama şansını bulmuştum. Bu alet içerisinde kendi yazılımını barındırır ve ayrıca üyelik gerektirir. Üyelikten sonra tıpkı bir antivirüs programı gibi çalışır ve herşeyi her biti denetler. Mesela başınıza geliyordur kesin, download tuşuna basınca bekleyip bekleyip de bir anda %100 olduğunu çok görmüşsünüzdür. İşte bu olayın olma sebebi bu cihazlardır. Aynı şekilde bu cihazdan istenildiği gibi javascriptler hatta msn i bile kilitleyebilrsiniz. O yüzden bunu aşmanın yolu aletin fişini çekmek gibi görünsede bağlantıyı onun üzerinden alabilmektir. Bunuda yapmanız için o çok sağlam olan yazılımını geçmeniz gerekir ki alet zaten kendini çok çabuk kilitliyor :D umarım faydalı olmuştur, kolay gelsin
(ftp denemelisin paylaşım ftplerini yakalamalı flashfxp programıyla indirmelisin ben zamanında öle yapıyordum okulun bağlantısındayken)

HTML