Ümit'ten yalanlama gecikmedi

kraaal

New member
22.07.2008 15:35
Ümit Karan'dan Yalanlama

Bugün bazı gazetelerde ve internet sitelerinde yer alan “Ümit Karan Boşanıyor mu?” haberi tamamen asılsız bilgilere dayandırılarak yapılmış ve beni ve ailemi zan altında bırakmak üzere hazırlanmış bir haberdir.

Bu tip yalan haberleri mutlu ve huzur dolu yuvamıza saldırı olarak yorumluyor ve maksatlı olduğuna inanmak istemediğimiz gerçek dışı söylentileri çıkaranlarla ve üretenlerle Türk adaleti önünde hesaplaşacağımın bilinmesini istiyorum.

Kendimi aileme,eşime ve çocuğuma adamış, futbol yaşantımda ise formam altında başarıyla mücadele etme hedefini belirlemiş bir insan olarak; hakkımda çıkarılan asılsız haberleri üretenleri, ayrıca araştırmadan, sorgulamadan Hürriyet gibi Türk basının amiralı olduğunu iddia eden bir gazetenin sayfalarında böyle kolayca yer bulabilmesini ne yazık ki anlayabilmiş değilim. Mutlu aile yapımız içinde, huzur dolu yaşantımı bu tip asılsız saldırılarla yıkmak isteyenler hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaktır.

Kamuoyunun bilgisine.
Saygılarımla.

Ümit Karan

Bu da adi medyanın Galatasaray ve futbolcuları üzerinde oynadıkları oyunlardan birisi.
Ama amaçlarına asla ulaşamayacaklar...

Moderatör
Moderatör
Yakında ßunLar Paris hiLton'La fLn evLeniyorda derLer öyLe yüssüz bi medya :D

RomeoMAD

JusT B€
Umit karan'ın kisiligi 5 para etmez bunu bi kız arkadasimdan ötürü iyi biliyorum ama,
evlendikten sonra degistimi bilemem,yoksa abazanın teki

zinci78

New member
Vereni kabe yolunda ...üzerler demiş atalarımız.Ümit adam gibi adam.Çok iyi bir futbolcu ve baba bence. Sen O kız arkadaşınla bir daha konuş istersen...

HTML