Ümit Besen ve Banu Alkan!!!:) Nikah Masası +16

Seciil

New member
Nikah Masası Ewet arkadaşalrr..Tipik bi aşk masalı.Banu Alkan vee Ümit Besen birbirini seven 2 çifttir.Sonra Afro Ümit 'i aldatır..Ama bunu Sims oyununu bilenler varsa ordaki tiplerle anlatılmışş..BEnim çok hoşuma gitti bi de sizin bakın bakalımm..+18 dedim çünkü aldatma sahneleri var hahaha:D
Değiştiriyom +16 olsunn

İşte link:
http://www.youtube.com/watch?v=nUMZLyyVINE

Sevgiler,SEciil

maximus

GeNeRaL
ellerıne saglık maxımum kart . bu konun ıcın sana 12 aya vade farksız taksıt uyguluyorum
HAYAT MAXİMUM UNDA :D:D:D
maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,

Seciil

New member
maximus' Alıntı:
ellerıne saglık maxımum kart . bu konun ıcın sana 12 aya vade farksız taksıt uyguluyorum
HAYAT MAXİMUM UNDA :D:D:D
maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,maximum,
Lem maxx..Maximumun kız kardeşi maximusss
Bizde de 15 aya vade farkszı taksit var..
:Sopa

DeeRPaRtY' Alıntı:
waLLaha süper yaa.. :)

Ama +16 Desek Daha ii oLur :)
Seni mi kırcazz biz açık elliysizz pintilik yapamdan boş kepçeden kıhkıh:D

senisevmek

New member
canımmsss süper olmuşş hatta mükemmel yanlız bişey var yanlız bişey varkim kimi aldatıyo ben anlamadım da:D

serselcuk

New member
Süper bu adamlar ya....:D

HTML