Ücretsiz yavru köpek arıyorum

storm___06

New member
Arkadaşlar ücretsiz ufak kızımla oyun oynayacak kadar saldırgan olmayan büyüdügü zaman da sorun cıkarmayacak verilen egitimi ve komutu yerine getirecek cinste bir köpek arıyorum kızım 22 aylık ama hayvan sevgisi çok fazla​
msn:[email protected]

serhat525

New member
ücretsiz pek bulacağını sanmıyorum dostum ama benim sana önerebileceğim en güzel köpek goldenretriwer harika bir köpek ucuza parayla bulursan hiç kaçırma hemen al

Nathanael

New member
golden retriever alın.

bende de golden retriever var, zeka olarak köpekler arasında 4.sıradalar yani üst düzey.

egitilebilirligi cok iyi, hemen ogreniyorlar ve sadakatlari üst seviyede.

cok fazla sevecenler ve cok fazla da sevgi bekliyorlar.

canlı olan herseyle araları inanılmaz iyi ozellikle cocuklarla.

oyuna bayılıyorlar.

tek kötü özellikleri var o da koruma köpegi olarak kullanılmamaları.yabancılar gelirken havlayarak haber verir ancak sevdiklerinde havlamasını keser ve onlarla oynamaya baslar.

ama kesinlikle ve kesinlikle golden retriever alın derim pişman olmazsınız.

yyildirayy

Moderator
Ücretsiz demişsin maşallah bayağı özellik istemişsin

zor o özelliklerde köpeği parasız bulmak

osiris_tr

New member
o özellikler sana bağlı birazda.. herkes golden demiş ama eğitim vermezsen o köpektende hiçbişey bekleme yani.. verilen eğitim neyse hayvanda o özelliklerde olur.. benim geçen başıma geldi bildiğin saldırgan bi goldenla karşılaştım çarşıda :) demişsin kızımla oynayacak bi köpek arıyorum filan.. hayvanlar oyuncak değildir bunu aklından çıkarma bikere.. sırf kızının oynucağını bişey arıyorsan git oyuncakcı dükkanınından bitane oyuncak köpek al ona.. onun dışında ne tür köpek alacağın sana kalmış.. rottweilerda alabilirsin pitbullda dobermanda.. bunlar saldırgan gözüksede güzel bi eğitimle terrier kadar zararsız hayvan olabilirler ve yeri geldiğinde saldırganlıklarını ortaya çıkartırlar bir komutla..
adam gibi ilgilenirsen köpeğinle her köpek verceğin komutu yerine getirir böyle yazmayla olmaz robot değildir hayvanlar.. alır almaz verceğim komutları yerine getirsin filan böyle şeyler bekleme yani.. hepsi bi eğitim süreciyle olur.. umarım bişeyler anlatabilmişimdir hayvanlar hakkında..

ilker_1907

New member
3 ay önce daha 1 haftalıkken terkedilmiş ölmek üzere bulduğum labrador melezi yavruma yuva arıyorum bende . Bir sitede ilanımız da var ama burda reklam olarak algılanır vs diye yazmıyorum. ayrıntıları bana ulaşırsanız konusabiliriz msninizi de ekliyorum bu arada ben beylikdüzündeyim. Melez ama labradorların en büyük özelliği olan insan canlılığı var. 3 aylık olmasına ragmen otur kalk yat ı ögrendi. Tualet eğitiminde problem yasamıyoruz bugüne kadar tabi fiziksel olarak daha tam anlamıyla ögrenmesi için zamana ihtiyacımız var. gerisi için görüşebiliriz.

Kesinlikle Hiç bir ücret istemiyorum,kim sahiplenirse ileride ki sorunlarında da hayatı boyunca destek olacağım. Yeterki onu hakkettiği gibi sevin. ( Benim sahiplendirme sebebim evimin ve ailemin müsait olmaması,ailem istememesine ragmen 3 aydır evde kendi odam da gayet güzel baktım,ama büyüdükçe oda ona küçük gelicek amacım onun mutlulugu)

İlanla ilgilenen başkaları varsa, beylikdüzüne yakın olması tercihimdir. Destek olmak amacı ile.

BurakƷ5

Moderator
sokaktan köpek bulabilirsin berdava anneleri doğurup doğurup atıyor

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
eş dost varsa onlara sorun köpeği alıyoruz besleyecez büyütecez birde paramı verecez diyorsunuz :)

goldın cinsi köpekler cana yakın oluyor haycan barınağında bulunurmu bilmem orasını ?