Ücretsiz VB forumu

sehzade58

New member
Merhaba arkadaslar.. Ben SMF forum ile çalisiyorum ücretsiz oldugu için.. Fakat ne yalan söyleyim, VB daha çok hosuma gidiyor. VB forumu ücretsiz elde etmenin bir yolu yokmu?

Yardimci olursaniz sevinirim..

ProwL

Gitarist
bedava lisans olayı yok ama belki şöyle olabilir;

örn. bazı forumlara üye oluyorsunuz aktifliğiniz kadar size bir ücret ödüyorlar veya hosting veriyorlar bunun yerine vb lisansı veren forum olabilir sanırım..

Nullfield sürümler ile lisans olayının alakası yoktur sadece lisanssız ama full bir scripti çalıştırıyorsunuz ki zaten üye sayınız çoğalınca google daha çok listelemeye başlıyor ve bir yerden vBulletin çalışanlarına report gidiyor ve daha sonra lisans almak zorunda kalıyorsunuz yada sitenizi kapatıyorsunuz..

sehzade58

New member
Peki Allah rizasi için lisansini benimle paylasmak isteyen yokmu? :(

dj_blue' Alıntı:
Var ama kapanma riskide var Bana PM İle Ulaşırsan Sana ayrıntıları veririm

Özel mesaj gönderemiyormussum.. yetkim yok. Sen bana bizahmet bilgileri gönderebilirmisin özel mesaj ile.

berkneis

New member
iyi günler 2 kişi pm gönderdi cevap yazamadım nedeni pm gönderemiyorum mesaj sınıı koymuşlar mail adresim

GebzeLi

Altın Üye
KaRde$im vb FoRumu ücretsiz aLmak koLay o sorun değiL ama Sana en az 3-4 ay içerisinde uyaRı geLecektir we Lisans aLmanız istenecektir...Eğer Lisans aLmassanız ßir 2. uyarıda FoRum kapanır... Vb forumLa ayakta durmak imkansız kadar oLamaz ßir $eydir...
Sen SMf'yLe çaLı$...
Çok istiyosan Paraya Kıy 160 $'a ßiR tane Sınırsız Lisans aL...

whitehacker

New member
Arkadaşlar ben sitemi tamamen tüm halka yararlı bir foruma çevirmek istiyorum..
5 senedir aktif olarak sitem açık fakat, içeriği oturtmama rağmen hit alamıyorum.. forum olursa sanırım hit te olacak..
sizlerden ricam bana yardımcı olmanız..
inanıyorum ki, güzel bi foruma dönüşürse site para bile kazanabileceğiz..
Tabii ki yardımcı olanlar bu paradan yüzde olarak nasiplerini alacaklar..
site adresim : sanalyardim.com
mail adresim : [email protected]
Cumhur ramazan şahbaz/izmir

site yöneticileri kusura bakmayın mail adresi ve site adresi verdim..
dilerseniz hackhell ailesi ile beraber bir çalışmaya bile girebiliriz.

BrutalGain

New member
arkadaşım bunun yeri burası değil git toplistlere kayıt ol bu arada bende izmirliyim :) neyse arkadaşım ne gerek var pm ye burda açıklasana sanki devlet sırrı kardeşim ben 1 senedir vb kurulu aktif bi sitem var fakat Smf geçicem neden kapanma riski olması ilerde bir gün kapanıcaktır forumun bunu bi kenara yaz Database SMF convert yapıcam işin başındasın benim derdim çok aldanıp Vbulletin geçiğim deme ;)

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Bu şekilde de bi reklam yapmış oldun :) BEn girdim sitene ama yenileniyomuşsıunuız :D