Ücretsiz Klarnet Kursu...

marekiller

New member
Selam arkadaşlar. 4 aydır klarnet öğrenmek istiyorum ve sonunda 2 hafta önce klarnetimi aldım.
Fakat öğrenci olduğumdan anca klarnet taksitlerimi ödüyorum ve kurs ücretine yetişemediğim için alamıyorum.

Sefaköy Kültür Merkezi'nde ücretsiz kurs açılma olanağı varmış.
Benimle aynı durumda olan arkadaşlarında faydalanması ve kursun açılması için bana bildirilen gerekli kontenjan 20 kişi.
4 kişi başvuruda bulunmuş. 20 die belirtildi ama sanıyorumki 15 i bulursak ikna edebiliriz.
Birde ben başvurucam 5. Başvuru formu edinince taratıp buraya ekleyeceğim.

Başvuran arkadaşlarda buraya belirtirse sevinirim. Hem kaç kişi eksiğimiz kaldığını görmüş oluruz.
Çevrenizde veya başka forumlarda da bu konuyu belirtirseniz daha hızlı sonuç alabiliriz.

SKSM Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi
ADRES:
Tevfikbey Mah. Maslak Çeşme Cad.
Küçükçekmece / İstanbul

BİLGİ İÇİN TEL :
0212 470 6 170
0212 470 6 171

Bana ulaşabileceğiniz adres : Özel mesaj ile mail adresimi alabilir veya direkt olarak özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

...SAYGILAR...

CounTRy

Gülen Manyak
Konu sabittedir. Size özel mesaj yoluyla belirttiğim gibi kurs boyunca ve sonrasında elinizdeki yazılı yada görsel dökümanları değerli kullanıcılarımızla paylaşabilirseniz konu açık ve sabitte kalabilir.

marekiller

New member
Öncelikle Sabit için teşekkürler.
Gerekli kontenjan hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz.Kurs açıldıkdan sonra'da ders özetlerini burada bulabilirsiniz.
Şuanlık bana Kültür merkezinden belirtilen sayı 4.
Maille bana ulaşan Can arkadaşımız la birlikte sayı 5 ben ve bir sınıf arkadaşım da başvuruda bulunacağımız zaman sayımız 7 kişiye ulaşıyor.
Konuya göz atan arkadaşlardan ricam böyle bir niyetleri yoksa bile olan arkadaşlarına bu kurs hakkında bilgi vermeleridir.
Teşekkürler.

zcan06

New member
bu arada ben bi şey sormak istiyorum. bizim kurs ne kursu olacak??? sol klarnet kursumu olacak? yoksa si bemol kursumu? çünkü benim klarnetim si bemol... teşekkürler....

marekiller

New member
bu arada ben bi şey sormak istiyorum. bizim kurs ne kursu olacak??? sol klarnet kursumu olacak? yoksa si bemol kursumu? çünkü benim klarnetim si bemol... teşekkürler....
Bunu telefon görüşmemde sormayı unuttum fakat Türk müziğine uygunluğu açısından SOL klarnet olarak verileceğini tahmin ediyorum.

marekiller

New member
Son durum olarak Hali hazırda 4 başvuru mevcut benle beraber 5 can arkadaşımız ve bir akradaşı daha katılmayı planlıyormuş 7 birde msnde ulaşabildiğim bir abim. son durum oalrak 8 kişiyiz sınavların bitmesiyle yeni arkadaşlar aramaya başlayacağım gelişmeleri sizlerle paylaşacağım.

tesadf

New member
ya aslında bende meraklıyım hani çalabilirmiyim çalamazmıyım bilemiyorum ama Şöyle bir düşüncem var Hafta sonlarımı degerlendirmek istiyorum..Bu klarnet işi çok mu zor çalan arkadaşlar biraz artıları ve eksileri ile bizleri (yani yeni baştan başalayacak arkadaşlarımızı) bilgilendirirlerse çok sevinirim..Cevaplarınızı beklıyorum

marekiller

New member
ya aslında bende meraklıyım hani çalabilirmiyim çalamazmıyım bilemiyorum ama Şöyle bir düşüncem var Hafta sonlarımı degerlendirmek istiyorum..Bu klarnet işi çok mu zor çalan arkadaşlar biraz artıları ve eksileri ile bizleri (yani yeni baştan başalayacak arkadaşlarımızı) bilgilendirirlerse çok sevinirim..Cevaplarınızı beklıyorum
Çalan bir arkadaşımızın yorum atması çok daha iyi olur ama azim & heves oldukdan sonra yapılamayacak birşey olmadığı kanaatindeyim. Klarnetin var ama eğitim almadım buna dayanarak çok kesin bi şekilde söyleyebilirimki eğitim almadan "imkansız" :thumbdown:

nazansss

New member
merhaba.tesadüf bu sitede yazını gördüm.sanırım klarnet kursu için birilerini arıyorsunuz.bende ders almak istiyorum.ve başka arkadaşlarda bulabılırım.bana buradan cevap yazarsan sevinirim.saygılarımla

marekiller

New member
merhaba.tesadüf bu sitede yazını gördüm.sanırım klarnet kursu için birilerini arıyorsunuz.bende ders almak istiyorum.ve başka arkadaşlarda bulabılırım.bana buradan cevap yazarsan sevinirim.saygılarımla
Web sitesinden kültür merkezinin adresine bakabilirsiniz hâLâ kontenjan açığı tamamlanmaya çalışılıyor kayıt olabilirsiniz. saygılar

CounTRy

Gülen Manyak
Kurs hakkında genel bir bilgi verilmesini bekliyorum. Ne alamede. Başladı mı başlamadı mı.. Bittimi.. Vs...