ÖzÜr Dİlemİyorum Kampanyasi Katilalim

comancero

New member
ÖZÜR DİLEMİYORUM KAMPANYASINA KATILALIM ....

http://www.yyvdkusa.org/kampanya.php

Bilerek ya da bilmeyerek, bazı Türk aydınları, garip bir yaklaşımla Ermenilerden özür dilemek için imza toplamaya kalkmaktadırlar. Düşünce ve ifade hürriyeti var; isteyen istediğinden herhangi bir nedenle özür dileyebilir. Ama şehitlerimizi, ölülerimizi yok sayarak, yukarıda açıkladığımız bu Mosin-Gaflan çizgisine hizmet ettiklerini göremeyerek, ya da önemsemeyerek, ve hepimizi ima ederek özür dileyemezler.

Yarın dünya basını "Türkiye'de bazı aydınlar özür diledi" yerine "Türkiye'de aydınlar özür diledi" gibi yanlış başlıklar atarlar ve kamuoyunu yanıltırlarsa, bu yalanların vicdanı sorumlusu bu imzacılar olur ki bu sorumluluktan yaşamları boyunca kaçamazlar (Aynı Franz Werfel'in ölüm döşeğinde yaptığı yanlışlıklar için özür dilemesi gibi.)

Mesele, Birinci Dünya Savaşı nedeniyle tüm ölülerden, tüm acı çeken insanlardan, kadın-erkek, yaşlı-genç, çoluk, çocuk, din, dil, milliyet, bölge ayırmadan özür dilemekse, bunda hiçbir sorun görmeyiz. Biz de böyle hümanist bir yaklaşıma veya açılıma imzalarımızı koyarız.

Ama amaç Türkiye'mizin elini zorlamak, dünya kamuoyu önünde Türkiye'mizi zor duruma sokmak,ve bu şekilde Mosin-Gaflan çizgizine hizmet etmekse, böyle bir şeyi kabul etmemiz asla mümkün olamaz.

İlle de özür dilemek istiyorlarsa, bu aydınlarımız kendi adlarına özür dileyebilirler. Örneğin, Türkiye'mizi dünya kamuoyu önünde sürekli hedef tahtasına çevirdikleri için, Türkiye'mize yardım ve hizmetleri dokunmadığı için, katma değer üretemedikleri, ya da tarihimizin mirasını har vurup harman savurdukları için, tüm Türkiye'den de özür dileyebilirler.

Ama en uygunu, Mosinlerin vurduğu Muhsin'lerden, Gaflanların yaktığı Aslan'lardan özür dilemeleri olur…

BEN DE ÖZÜR DİLEMİYORUM DİYORSANIZ, KAMPANYAMIZA DESTEK OLUN! [devam]

http://www.yyvdkusa.org/kampanya.php

gurcan_b

New member
Ben Zaten Anlamis Degilim Bunlar Kimin Adina Kimden Ozur Diliyor. Bunlar Kimi Temsil Ediyor. Zaten Baktim O Ozur Dileyenler Listesine Bi Dunya Turk Ismi Olmayan Isim Var.

koko01

Banned
Ellerine ne geçecek peki... yani şu sizin aydın dediklerinizin ?? ödül falan veriyorlarmı.. yada rapidshare da 1 yıllık premiummu olcaklar :S
ülke harbi elden gidiyo ... ben turizmciyim ve çalıştığım kasabada işveren ve hemen hemen yaşayan halkın çoğuluğu avrupalı.. yeri geldi ben bu lavuklarla çalışırken tuvaletlerini temizledim..
ee şimdi sorabilirsiniz bana sana bunlarla çalış diyen mi var diye ...
iki seçeneğim var... ya bölücü vatan hainlerinin mekanlarında (otel, bar, club,restaurant...) çalışacaksın yada türkiye'ye içten içe sahip olan bu avrupalı denen (medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar) misyoner insan ziyanlarıyla çalışacaksın ...
beni bu seçime zorluyanlar utansın!!!

denizhan_69

New member
kimden özür dileyecekmişim bu ne küstahlık hepiniz ermeniyseniz banane ben TÜRKÜN oğluyum ben ATATÜR ÜN torunuyum

HTML