Öss Ye Protesto !! LÜtfen Bakiin !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

»» dαкi ««

PsychostyLa
EĞER BU SİSTEME KARŞIYSANIZ AŞŞAĞIDAKİ NOTU OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM !!

Öss'e Gircek Öğrenciler Sınav Bitiminde Kalemlerinizi Ortadan Kırıp Sıranın Üstüne Bırakın. Bizde Kendi Çapımızda Bir Protesto Yapalım Ve Öss'ye Karşı Olduğumuzu Gösterelim..

BU ARADA SINAVA GİRECEK ARK.LAR İÇİN BAŞARILAR.. KALEMLERİ KIRMAYI UNUTMAYIN =)

ahh ahhh bu ÖSS yok mu yaaaa......
bi dönüm noktası

sırf zamanında beceriksiz yöneticiler yüzünden bizim geleceğimizle oynanıyoo yazık Valla
en azından bi dahaki sene için kaldırılsa veya bi düzenleme yapılsa da bizden sonrakiler biraz olsun rahat etseler bari??

NeCcko

Altın Üye
vahdetmadencilik1985' Alıntı:
ahh ahhh bu ÖSS yok mu yaaaa......
bi dönüm noktası

sırf zamanında beceriksiz yöneticiler yüzünden bizim geleceğimizle oynanıyoo yazık Valla
en azından bi dahaki sene için kaldırılsa veya bi düzenleme yapılsa da bizden sonrakiler biraz olsun rahat etseler bari??
GÜzel bir yorum yapmıssın
ama üniversite açmak zor bir süreçtir istesen her şehre bi tane açarsın hatta 2 tane sonucta bir bina ama o binanın içini doldurmak mesele
Şu an bile bir çok üniversitede öğretim görevlisi sıkıntısı yaşanıyor ki yenileri acıp oralara görevli bulmak zor hadi onuda yaparsında bu seferde kalite düşer

Yani bi çözümü vardır ama nasıl

mercanli

New member
:hh? :eek: arkadaşlar bzı konularda gercekçi olmak lazım bakın üniversite kurmak gercekten zor hadi kurdunuz buseferde mezun lar işsiz kalıyor. bakın be ögrenciyken yani lisedeyken üniversite yi bir meslek kapısı olarak görüyodum. ama yanılmışım hemde cok yanılmışım

diyelim öss leri kaldırdık ne olacak.... yetenege göre ögrenci alınacak e peki bu yetenekler nasıl olacak yani anlamıyorum.

diyelim doktor olmak istiyor ögrenci ee nasıl bir yetnek aranacak cocukta tipine bakılacak.
ögretmen olmak istiyorsa neye bakılacak konuyu nasılmı anlatıldıgına. zaten ünilerin işi o ögretmenligi ögretmek

peki ziraat müh olmak isterse nasıl olacak çiftciyse kabul degilse olmayacakmı ziraatı ögrenmek isteyen ögrenciye nasıl yardımcı olunacak.

neyse bu konu baya uzar bakın arkadalar öss kalkarsa torpil birinci sıraya yerleşir ankarada dayısı olan üni ye girer yoksa nah girer.

bence öss kalsın meslek liselerine önem verelim arkadaşlar. ozaman kalifiyeli eleman olumuş olur.

ben ziraat müh ögrencisiyim inanın bana yeni fakülteler açılmasını hiç istemiyorum.

cülemin başında söylemişdim üi açmak zor diye ben ata.uni. (50 yıllık) fkültede okuyorum bende mezun olunca ziraat müh olacam 2 veya 3 yıllık fakülte bitirende ziraat müh olacak yani bu işler cok karısık.

kalemleri kıracagımıza bu iş için cözüm bulmalıyız

rabbim bu ülke için yararlı olacakları üniversite nasip etsin
karı kız ayagı düşünen lere degil.

rabbim çalışana nasıp etsin. o meslegi sevebilene, yarıda bırakıp gidene degil

combanant

New member
bence saçma elenmek ve akıllıları seçmek te öss nin üstüne yok eğer öss kaldırılırsa bu sefer üniversiteler kendi çapında sınav yapacak yani bir anlamı kalmayacak ozamanda lise diploma notu ortalaması belirlenen dereceye ulaşmadıysa o sınavada girecek

firatay

>>>> ALESTA
350 Bin Kontenjan Varken, 1.640 Bin Kişi Başvuruyor, Bunları Yerleştirmenin Başka Bir Çözüm Yolunu Üretmeden Protesto Ediyorsan, Sende Problemin Bir Parçasısındır. Çözüm Yolunu Önce Düşün ve Üret Daha Sonra Protesto Et... Kapalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML