Örneklerle SAP2000 süper kaynak hiçbir yerde bulamazsınız !!!

THEPOLAT

New member
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

GÜNAY ÖZMEN HOCAYA AİT SAP2000 8 İÇİN HAZIRLANMIŞ ANCAK TÜM SAP VERSİYONLARI İÇİN KULLANILABİLİR...

NOT: DOSYA BOYUTU LİNK RAPİD SLOTLARINDAN ERKEN SİLİNMESİN DİYE 5 MB'A ÇIKARTILMIŞTIR ....UMARIM UZUN SÜREDE SİLİNMEZ ..LİNKLER SİLİNMEDEN İNDİRİN
---------------------------------------------------------------------------------------

TÜM UPLOADLARIMI (100'LERCE TEZ -DÖKÜMAN- PROJE -ANLATIMLI VİDEO- PROGRAM)

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK LİNKTEKİ .TXT DOSYASINI İNDİREREK LİNKLER HALİNDE ULAŞABİLİRSİNİZ

Bu Linkten indirebilirsiniz

Tüm Uploadlarım ::: http://rapidshare.com/files/296527144/t__m_d__k__manlarae_m.rar

musssa

New member
dostum kitabın adını yazarını ve hangi sap2000 versiyonuna göre hazırlandığını da bi zahmet yazarsan seviniriz..

THEPOLAT

New member
arkadaşım 10-25 mb lik dosya indir bak bi zahmet . günay özmen e aiti versiyon farketmez sapta hepsi birbirinin aynı tmelde sadece birkaç yenilikoluyo yeni versiyonlarda

---------------------------------------------------------------------------------------

TÜM UPLOADLARIMI (100'LERCE TEZ -DÖKÜMAN- PROJE -ANLATIMLI VİDEO- PROGRAM)

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK LİNKTEKİ .TXT DOSYASINI İNDİREREK LİNKLER HALİNDE ULAŞABİLİRSİNİZ

Bu Linkten indirebilirsiniz

Tüm Uploadlarım ::: RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

THEPOLAT

New member
bulamadım .....bu arada çok espirilisin. foruma artık birşey eklemiyorum . arkadaşlar sağolsun nankörlük etmekte bir numara ...bir teşşşekür etmek yerine ellerinden geleni ardlarına koymuyor ...

termi53

New member
güzel program fakat anlatımdaki imajlar birz kalitesiz. bn şunu sormak istiyorum SAP2000 v12 ile SAP2000 v14 arasında fark var mı?? v sembölü neyi ifade ediyor acaba ilgilenen olursa çok teşekkürler bazı programlarda bu "v" harfi karşıma çıkıyor.

ramon16

New member
Kardeş bazı dosyalar şifreli. Daha doğrusu bazı rar ların içide tekrar rar var onlar şifreli. şifreleri ne acaba.

Emeğin için teşekkürler.