!!!Öneri!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romans_187

New member
Merhaba arkadaslar uzun süredir bu formda üyeyim.. aradığım cogu seyi buldugumu söyleyebilirim ama bugun formda gezerken otomobil veya motorlu araçlar hakkında hiç bir konu veya bölüm yok.eminimki arabalar hakkındada bir bölüm olsaydı gerçekten cok tutulurdu..hatta araç almak isteyenler,satmak isteyenler araçları hakkında bilgi/yardım/öneri gibi fikirlerimizi burada paylaşmamız bence form içinde büyük bir kazançtır.. arabalar hakkında bir kaç form gezdim gerçekten insanların gerçek anlamda otoformlara ihtiyacı var ve büyük bir bağlılık gördüm..bilirsiniz biz erkekler için arabalar bir hastalıktır ve vaktimizin çoğunu ona harcıyoruz binevi ikinci ailemiz gibidir..bu formda böyle bir bölüm varda ben göremediysem kusuruma bakmayın ancak böyle bir bölüm yoksa sadece önerimin değerlendirilmesi beni mutlu ederdi..teşekkür ederim

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
qüzeL bi öneri.. Ancak Uzun Süredir Forumda üyeyim diyosun 1 Mesaj ın Var Oda bu Konu.. Önce Emeklerin Hakkını Ver Kardeşim [ Bİ ZAHMET ]

kamer28

DOLUNAY
modifiye araç bölümü var orda istediğini bulabilirsin ama satılık araç ve benzeri şeyler bulamazsın

Diatu

WarZone
Dostum Bak Yukarıdaki Üye Gösterdi Sana Motorlu Araçlar Bölümünü..

Biraz Daha Araştırmacı ol..

RuTH

Altın Üye
DeeRPaRtY ilgili bölümün linkini vermiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML