Öneri:Konuyu açan kapatabilsin yada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samuray77

New member
Merhaba
Forum içinde sorunu olan arkadaş açmış olduğu konuyu kapatbilsin diyorum ben(Mod'ların haricinde) yada konu açılır uzun süre işlem görmez ise belirli bir süreden sonra o konu otomatik olarak kapansın diye bir önerim olacak.
Böylelikle gereksiz yorumları ve gereksiz yorumları okumakla geçen zamandan tasarruf etmiş oluruz.

Bilmem ne dersiniz arkadaşlar.

By CaPTaiN

New member
konuyu açan wazgeçmiş kapatmak istiyorsa bölüm moduna pm atarak kapatabilir zaten ;) Rahatsız olmam ben şahsen, olcak arkadaşta tanımıyorum :)

By CaPTaiN

New member
fatu' Alıntı:
Açtım vazgeçtim çaktırmamak istiyom mesela..! Yada kimsenin o andan itibaren bişi yazmasını istemiyorum..! ;)

Ama tabiki tartışılır bu..!
fatu sende çok şey istion :)

pasaklı

New member
konuyu ben actim ben kapatiyim bence sacma..:eek:
o zaman herkes mod gibi olucak moda gerek kalmiycak..:saf:
gereksiz bence..:eek:ut:

samuray77

New member
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
Ne alakası var. Siz bir başkasının konusunu kapatın demiyorum ki. Kendi açtığım konuyu kapatabilemeli yada iptal edebilmeliyim.
Ör: Bir soru sorduğumu düşün. Gerekli cevabı aldıktan sonra
arkadaşlar xyz arkadaşımın vermiş olduğu sorun çözüm getirmiştir. Teşekkürler dedikten sonra konuyu kapatabilirsiniz. (Kendi Konunuzu)

pasaklı

New member
samuray77' Alıntı:
Ne alakası var. Siz bir başkasının konusunu kapatın demiyorum ki. Kendi açtığım konuyu kapatabilemeli yada iptal edebilmeliyim.
Ör: Bir soru sorduğumu düşün. Gerekli cevabı aldıktan sonra
arkadaşlar xyz arkadaşımın vermiş olduğu sorun çözüm getirmiştir. Teşekkürler dedikten sonra konuyu kapatabilirsiniz. (Kendi Konunuzu)
smod yada normal moda pm atinca kapatiyorlar yada siliyorlar zaten..
kendi konumuzu kendimiz kapaticak olduktan sonra onlarin mod olmasi gereksiz olucak
herkes kendi actigi konun modu olmus oluyor..
tekrar soyluyorum gereksiz:eek:ut:

samuray77

New member
Bir MOD'un görevi sadece konu kapatmakmış gibi konuşuyorsun. Ama fikrine saygım var. Benimkisi bir öneri. Forum böylelikle az da olsa çöplükten kurtulur....

fatu

Banned
Evet bu konu tartışılabilir ama kişisel olarak değil bence..!

Ben bu özelliğin verilmesi taraftırıyım ama herkesi kendim gibi görerek..!

İnsanlarımızın ne yapacağı o kadar belli olmuyorki..! Kimin bu özellikle ne yapacağını kestiremezsin..!

Mesela sen bi konu açmışsın senin konun içinde ben başka biri ile tartışıyorum..!

Tartışırken birisi benim yazdığım şeyi yanlış anladı..! Sende hemen konunu kapatmak istedin ve bende bunu açıklayamadan ortada kladım..!

Hatta tartıştığım kişi gitti moda şikayet etti benden pm almayı da engelledi diyelim..! Mod geldi oda yanlış ve beni banladı diyelim..! ;) Bu olaydan bişi çıkarmamız lazım bence..!

Ama ben kendime bakarak bu özelliğin verilmesi taraftırıyım..!

Herkese saygılar..! (Bunu kimse kabul etmez..! :D)

pasaklı

New member
samuray77' Alıntı:
Bir MOD'un görevi sadece konu kapatmakmış gibi konuşuyorsun. Ama fikrine saygım var. Benimkisi bir öneri. Forum böylelikle az da olsa çöplükten kurtulur....
acilmis eski konular silip yada kapatilicana hh book olsun :eek:
o eski konulari arsiv gibi bisey yapsinlar
boylelikle hem eski konular hemde cop olmamis olur :saf:

samuray77

New member
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
acilmis eski konular silip yada kapatilicana hh book olsun :eek:
o eski konulari arsiv gibi bisey yapsinlar
boylelikle hem eski konular hemde cop olmamis olur :saf:

Bu da ayrı bir mantık. Ve mantıklı ama ben yine de dediğimde diretiyorum, bence olmasında fayda var.
Son zamanlarda foruma o kadar çok takılıyorum ki şu saate bakın. O kadar gereksiz yazışmalar var Cevap alındıktan sonra. Ve adam sorusunu sormuş millet uğraşıp duruyor cevap bulacam diye. Ama doğru cevaptan kimse emin olamıyor. Çünkü soran ortalıkta yok. Dolayısıyla gereksiz mesajlaşmalar oluşuyor.

İyi çalışmalar

St.AnGeR

Document Visor..
Bence bunun werilmesini haq ediceq üye yoq.. haq edenlerde saten yetqilerinin bashnda.. her uyeye qapat ach sil yetqisi werilirse ohoo ishimis war düshnsenize 48bin üye war hergün achılıp qapatılan msjlara.. mod we smodlar gereince ilgileniyorlar saten bence gereqisi we yerine göre tehliqeli 3-5 oyunla istediginin itibarıyla oynaya bilir osaman herqes..

-1

samuray77

New member
Yaw arkadaş hep eleştiri hep eleştiri (Fatu haricinde) bir şeyi önerdiğime önereceğime bin pişman oldum. Veritabanı önerimde olduğu gibi sevgili modlardan rica ediyorum konuyu kapatsınlar.
Kimsenin iyiliğini düşünmeyeceksin ... Banane ya site çöpmüş, gereksiz topic'ler varmış kimin umrunda ???

é@rt

New member
P@S@KLI_KIZ' Alıntı:
PasaKLı ya katılıyotum :eek: Eğer dediğiniz gibi herkes kendi konusunu kapatırsa moderatörler tembelliğe alışıR :D

Bence de Gereksiz :eek:ut:
Eleştiri olacak tabi ki :) herkesin dediğine tamam demesini mi bekliyorsun çoğunluK saten gereksiz demİş demek ki gereksiz...

yamakası

New member
konuyu kapatmasını bilmem ama kendi yazdıgı mesajı silme özelliği olsa bu güzel olurdu derim....

ChaMuR

Altın Üye
bencede gereksiz bi uygulama olur zaten mod arkadaslarımızda bu is için yok mu ???
benden -1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML