Öneri: KariHell

samuray77

New member
Merhaba arkadaşlar
Benim önerim, KariHell adı altında (Bu isimde yeni bir yer olabilir) yada yine bu forum altında bir insan kaynakları için yardımlaşma platformu oluşturmak olacak. İş arayanların bakabileceği, işverenlerin ilanlarının afişe edileceği bir ortam. Belki de işveren arkadaşlar var ise onlarda personel ihtiyaçları için burayı kullanabilirler. Böylelikle herkese faydalı bir ortam oluşur diye düşünüyorum.

Fikirleriniz önemli tabi.

Herkese iyi forumlar

:..asker..:

New member
aslında fena fikir degil... ama tutar mı tutmazmı orası tartışılır....

fire

New member
güzel fikir ancak isim pek hoş diil karıhell gibi bişi oluo Kariyerhell daha uygun olmaz mı? Ya da bu forum içerisinde ayrı bi topikte açılabilir belki :) oda ii olabilir

єĸση

I'm Lost
Başlığı gördüğümde işte başka bi saçmalık daha diye düşünmüştüm ama fikir gayet iyi.. ! +1907

yehovan

Banned
walla bende bayan telefonlarının paylaşılabileği bişey zanettim allah değilmiş:D:D:D komik olurdu ama:D kariyerhell daha iyi gibi olur insallah hayırlısı :D

samuray77

New member
fire' Alıntı:
güzel fikir ancak isim pek hoş diil karıhell gibi bişi oluo Kariyerhell daha uygun olmaz mı? Ya da bu forum içerisinde ayrı bi topikte açılabilir belki :) oda ii olabilir

Zaten Başlık Karı değil KariHell. Kariyer'den çağrışım yaptığı için bu şekilde başlık attım fakat mühim değil. Önemli olan amaca ulaşması. Böyle bir şey yapılır ise bir çok kişiye faydamız olabilir diye düşünüyorum

MAJESTE

Kadim Dost
bende onun için geldim :D

valla hackhell de olan herkes kariyer sahibi oldu demektir Hackhell i olmak bir ayrıcalık tabi ama bu fikirde fena olmaz ama uygun zaman bulmak lazım

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
olabilir ya yalnız KariyerHeLL daa ii olur karihell biraz tuhaf anlaşılıo ;) ama bence ii olabilir ama nette ne kadar güvenirsiniz orasını bilmem. . .

HTML