Önemlidir okuyun (Dark_Angel seninde okumanı tavsiye ederim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByGorkem

New member
MÜYAP’a saldırı tek gözlü korsandan

Müzik Yapımcıları Derneği’nin (MÜYAP) 2 internet sitesine saldırarak çökerten kişinin, korsan yayın yaptığı için sitesi kapatılan ve sağ gözü kör olduğundan takma göz kullanan Mehmet Akif Ö. (26) olduğu ortaya çıktı.

Siteleri kapatıldıktan sonra kurduğu internet sitesi üzerinden saldırıyı düzenleyen lise mezunu Mehmet Akif Ö’nün 19 sitesinin daha bulunduğu, günlük kazancının 7 bin YTL olduğu iddia edildi. Mehmet Akif Ö’nün sitelerinden görüntü ve müzik parçaları indirmek isteyen üyelerinden aylık 25 YTL ücret talep ettiği ortaya çıktı. Yapılan incelemede ise MÜYAP’ın daha önce Mehmet Akif Ö’ye ait korsan mp3 indirilen www.supermp3.org sitesini şikayet edip kapattırdığı da anlaşıldı. Sivas Cumhuriyet Savcılığı’na çıkarılan Ö., "Benim mp3 sitemi kapattılar. Bu nedenle onları kızdım ve bu işi yaptım" dedi.

Kaynak:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6102442.asp?m=1&gid=112&srid=3437&oid=5

pointır

New member
ByGorkem' Alıntı:
MÜYAP’a saldırı tek gözlü korsandan
evet filimlerde de korsanlar genelde tek gözlü oluyor

ama anlamadım bu önerimi şikayetmi

duyurulara açamadım demişin forumla ilgili bir duyurumu bu....

KeRti

Forum Kertenkelesi
o mehmet akif şerefsizine iyi olmuş.atsınlar içeri adi herif.hiç sevmiyorum kendisini.daha önce cok fazla kavga etme olanagım oldu kendisiyle.korsan....

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
herifin sitesini kapatırsan oda tabi intikam için herşeyi yapar. ve haklıda!

ayrıca bırakın günlüğü, aylık 7 bin ytl kazanabileceğine inanmıyorum .

MAJESTE

Kadim Dost
Ya şimdi gelde kızma madem dark angel a bişi yazcan neden pm atmıyorsun kardeşim akif in sitesini kapattılarsa bize ne dark a ne ?

Leke

Altın Üye
Valla Savcı serbest bırakacağı için mesele yok .
Adam serbest kalır . Müyap naspın .
:D

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Görkem kaynak belirtmemissin ayrıca müyap ın sitesi ne zaman kapanmıskı hıc duymadım ben ilginc.

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
evet, bu arada bundan bize ne? bizim sitede mp3 vs vs müyapla takışmamız yok ki? bağlantıyı anlmadım. bağlantı yok sadece bir haber diyorsan neden buraya açtın konuyu kanka? onun için ayrı bölüm var forumda =)

ama bilgi edinmiş olduk, sağol.

βèŁĩéVê ™

New member
Adamın siteleri cok tutuyor o bir gerçekte 7 bin YTL günlük biraz çok olmuş :)

Moderatör
Moderatör
Yasak oLan her$ey her zaman iLgi çekmi$tir..Adam siteLeride yasak oLan materyaLLer ;) 7 bin ytL ise koLpadır ;)

ULTRa_ABuZiTTiN

New member
uhahh bende üyeydim,adamın sitesi pkklı kaynıyordu zaten,onlarla dtp bölümünde ne çarpışmalarımız olmuştu :D forum çöplükten farksızdı.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
supermp3 farklı bir domainle yayına devam ediyor. Bu siteyle alakası olmayan birinin yargılanması ya da öneri ya da şikayet içermeyen bir konuyu neden buraya açtın? Dark Angel a pm atsaydın?

Bu sitede mp3 de yok. Dolayısıyla müyapla da işimiz yok.
.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Görkem amacını ısrarla söylemediğin için bu amaçsız konuyu kapatıyorum. Dark Angel ı bilgilendirmek istiyorsan pmle yaparsın forum dışı bi konuda

iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML