ÖNEMLİ.......Lütfen bakın ..

ÖzLeM_79

New member

ADI:MELEK ŞABANOĞLU

YAŞI:42

EVLİ

1ÇOCUK ANNESİ

FERAHEVLERDE OTURUYOR

KENDİSİ BENİM ÜVEY ANNEM

01.01.2006 SAAT 12:00 DEN BERİ KAYIP EVDEN ARKADAŞINA GİDİYORUM DİYE ÇIKMIŞ VE HALAA YOK KARAKOLA BAŞVURULDU İSTİNYE KARAKOLU ORDANDA HABER MERKEZİ VATAN ASAYİŞ HEPSİNE FAX ÇEKİLDİ AMA BİŞİ ÇIKMADI

Bunun hakkında nasıl bi yol izleme me dair bilgisi olan yada yardım edebilicek olan varsa lütfen pm atsın yada [email protected] adresime mail atsın lütfen.

ÖZLEM KABASAKAL

KHANCYBER

New member
geçmiş olsun özlem....umarım en kısa sürede bulunur annen...görürsek bilgi veririz

mendo68

New member
walla abla bizim taraflarda pek olurmu bilmiom ama elimden ne gelirse yapmaya çalışırım
inş bulunur

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
gecmiş olsun özlem umarım tez zamanda bulunur yapabılecegımız bırsey olursada sölemen yeter.

kady

Kurucu Üye
özlem bulunur en kısa zamanda ınsallah

gecmıs olsun sana

arkanin

New member
gecmis olsun ozlem insallah en yakın zamanda bulunur tanıdıklarıma gonderdim linki elimizden gelen bi sey olursa mutlaka yaparız bizi bilgilendir lutfen

chamfer

O Şimdi Asker
geçmiş olsun özlem kardeşim umarım bir an önce bulunur ve inşallah balına kötü birşey gelmemiştir. gelişmelerden bizide haberdar edersen seviniriz...

TSM

New member
hayatta karşılaşılabilecek en kötü olaylardan biri allah sabır versin

kısa zamanda sağlıklı durumda bulunması dileğiyle

geçmişler olsun

GeHeNNa

New member
:S çok kötü bir durum
özlemm allah sabır versinnn arkadaşım
dilerimm en kısaa zamanda bulunur
güzel haberlerle bekliyoruz seni

bim_28

Altın Üye
İnşallah sağ salim bulunur.
Hayırlı haberleri bekliyor olacağız.
Dua ile...

comand

New member
Yaaa özlem gerçektende çok çok geçmş olsun ALLAH yardımcınız olsun umarım en kısa sürede sağsalım bulursunuz elimizden gelecek birşeyde yokki sadece teselli etmekten başka

ÖzLeM_79

New member
ferah evler tarabya tarafında istinyeye bağlı herkese teşekkür ederim arkadaşlar hiç bi gelişme yok bugun cep telefonundan takip yapılması için savcılığa baş vurucaz eeğer yine bişi çıkmazsa televizyonada verdim resmini haberlerde yayınlicaklarr

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
cok üzüldüm arkadaşım geçmiş olsun .umarım iyi haberi en kısa zamanda alırsın.bizi de sevindirirsin...

HTML