Önder annesi ile ne konuştu?

...TsLi...

New member
Önder annesi ile ne konuştu?

Konyaspor galibiyetiyle sezonun ilk yarısını mutlu kapatan Fenerbahçe’de, zorlu mücadelenin adamı olan Önder Turacı, galibiyet sevincini annesiyle paylaştı. Haftanın en çok tartışılacak golünü atarak takımının üç puan almasında büyük rol oynayan tecrübeli futbolcu karşılaşma bitiminde hemen annesinin sesini duymak istedi.
Haftalar sonra ilk onbir şansı bulan Önder Turacı, Edu ve Lugano’nun sarı kart cezalısı olduğu maçta Yasin ile birlikte forma giyerken, hem savunmada, hem de hücumda ortaya koyduğu performans ile alkışlandı.

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte soluğu soyunma odasında alan Önder, hemen cep telefonuna sarıldı.

Golü yorumladı

Yıldız futbolcu İstanbul’daki annesini arayarak, attığı golün ve galibiyetin sevincini yaşamak istedi. Anne Olcay Turacı oğlunu tebrik ettikten sonra herkesin merak ettiği soruyu sordu.

- Oğlum golde top eline değdi mi?

- Anneciğim elime değmiş olabilir, önemli olan pozisyondaki niyettir. Ben topa hamle yaptım, göğsüme değdiğini hissettim.

- Peki golü attıktan sonra neden sevinmedin?

- Hakemin çaldığı düdükten sonra bir anda ofsaytta olduğumu anladım. Golün geçersiz sayıldığını düşünerek hızla kendi yarı alanımıza doğru yöneldim.

Anne ile oğul arasındaki gol yorumu böyleydi.

Oğlunun hemen hemen her maçını izleyen, futbola olan ilgisiyle bilinen Olcay Hanım ardından telefonu kapatırken, bavulları hazırladığını söyledi. Tatil nedeniyle dün sabah 08.00’da Belçika’ya giden Turacı ailesi mutlu bir hafta geçirmişti.

21.12.2008
Kaynak : Hürriyet

HTML