Önceki yaşamınızda kimdiniz?

karapapatya

New member
Ben papua yenı ginede dogmusum;) biliyodu mztn bende bi gariplik oldugunu ;p

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.
Bugünkü Papua Yeni Gine civarında bir yerlerde 925 civarında doğdunuz.
Bir yazar, dramatist veya ritüel düzenleyicisiydiniz..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Daima yeni açıklamalar arayan bir kafaya, bir bilim adamı kafasına sahiptiniz. Çevre o kafayı sık sık yanlış anladı ancak bilgisine saygı gösterdi.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Dersiniz: Psikolojik bilimlerde ve antik elyazmalarında saklı bilgeliği çalışmak, uygulamak ve kullanmak. Güçlü iman ve sıkı çalışmayla şimdiki yaşamınızdaki gerçek kaderinize ulaşacaksınız.

Sizde burdan bakabilirsiniz;)

ançhor

New member
Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü İskoçya civarında bir yerlerde 1475 civarında doğdunuz.

Bir artist, büyücü veya falcıydınız..

--------------------------------------------------------------------------------

Doğal bir psikoloji yeteneği. Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz. Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Çekingen, yalnız ve kendine güvenen insanlar her yerde ve sizin probleminiz. Dersiniz: Kendinizdeki bu eğilimleri yenmek ve sonra da diğer insanlara yardım etmek.

SaD@LaYn

nYaL@DaS
bismillahirahmanirahim du bende bakyım neymişim hehe

guney amerıkada doğmusum erkekmısım ben yuppiiiii gene erkegım tırsın benden dedektıf yada casus olabılırmısım hehe

maybe_

New member
Bugünkü Yugoslavya civarında bir yerlerde 1250 civarında doğdunuz.

Bir kimyacı, simyacı veya zehir üreticisiydiniz..
>>> BEN BİLİYORDUM ZATEN BENDE Bİ DAHİLİK OLDUĞUNU :D
AMA GENEDE SİMYACI OLAMK SÜPER OLURDU... BEN 1250 YE GERİ DÖNMEK İSTİYORUM :)

βèŁĩéVê ™

New member
ehuehe Sadece komik :p Bu Arada beni Kadin Gosterdi :( Hep OnemLi biri Olarak Gosteriyor herkesi =) Cem Yilmazin Esprisine Doncek Olay :) Oda bende kaLsin :D

aSLihaN

New member
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.
Bugünkü Portekiz civarında bir yerlerde 900 civarında doğdunuz.
Bir rahip, arıcı veya yalnız silahşördünüz..(((((((((((((((:)
Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.
Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz.
evt hastaLara yardım etmek Lasım d:

Blue_Dark

New member
Onceki yasama dair olaylar genellikle hipnoz yoluyla yapılır.Ama daha henuz tam bır sonuc kimse alamamıstır.

w133

тσ яєαℓιz&#
ben erkekmişim.
benimki asLihaN in kiyle aynı.

pasaklı

New member
Teþhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadýndýnýz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Kuzey-Doðu ABD civarýnda bir yerlerde 1500 civarýnda doðdunuz.

Bir desinatör, mühendis veya zanaatkardýnýz..

Önceki o yaþamýnýzdaki kýsa psikolojik profiliniz:

Gerçek ve bilgelik arayýcýsý. Gelecek yaþamlarýnýzý görmüþ bile olabilirsiniz. Baþkalarý sizi geleceðe giden yolun aydýnlatýcýsý olarak algýlýyor.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaþamýnýzda bazý konularda baþarýsýz olmuþ olmanýz. Önceki yaþamýnýzýn þimdikine aktardýðý ders ve vazife:

Dersiniz: Zihninizin geliþmesi ve geniþlemesi. Ýyi bir öðretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kýsmýný onun bilgeliðine harcayýn.
töbe töbe:)

De_Barkot

New member
Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Doğu Avustralya civarında bir yerlerde 775 civarında doğdunuz.

Bir haritacı, astrolog veya astronomdunuz..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Size dünyayı algılama biçiminiz hep biraz farklıymış gibi geldi. Dersiniz: Şimdiki hayatınızda en iyi rehberiniz olarak sezgilerinize güvenmek

Valla doru olabilir :pP heheh

piken

New member
Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız.

Bugünkü Doğu Anadolu civarında bir yerlerde 1425 civarında doğdunuz.

Bir çiftçi, dokumacı veya terziydiniz..

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Yaşlı kimselere ve çocuklara yardım ederek dersinizi tamamlamış olacaksınız. Bu dünyaya zayıf ve kimsesizlere şefkat göstermeyi öğrenmek için geldiniz

ehueuee meslek aynı çıktı okul bitince zaten ya terzi ya dokumacı olacam ehueueue :D

iSpiK

Kadim Dost
kadın we büyücüymüsüm hemde meksikada hayatta isim olmaz.. !

~uYuSTuRuCu~

New member
Teşhis:

Bugünkü Fransa civarında bir yerlerde 850 civarında doğdunuz.

Bir denizci, aşçı, veya marangozdunuz.

Bohem ve gizemli bir kişilik, Allah vergisi bir hayli yetenek, antik kitapları anlama kudreti, büyücülük yeteneği. Karanlık kuvvetlerin bir hizmetkarı olabilirdiniz.

Probleminiz Evren'i sevmeyi ve ona güvenmeyi öğrenmek. İçteki bilgeliği düşünme, işletme, yansıtma ve geliştirmeye mahkumsunuz.

HeHe eRKeK aDaM eRKeKTiR :D

öNCeSiNDede SoNRaSiNDada :D

DureX

New member
Teşhis:

Bugünkü Güney Afrika civarında bir yerlerde 725 civarında doğdunuz.

Bir katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Psikolojik bilimlerde ve antik elyazmalarında saklı bilgeliği çalışmak, uygulamak ve kullanmak. Güçlü iman ve sıkı çalışmayla şimdiki yaşamınızdaki gerçek kaderinize ulaşacaksınız.

Puahhha Oncekı hayatımda bı kadınmısım:pp
O Yuzden Bole Baby Face bı suratım var:pp

psicopat

New member
napcem şimdi?:D

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız.

Bugünkü Kuzey ingiltere civarinda bir yerlerde 1200 civarinda doğdunuz.

Bir antrenör veya hayvan, kuş ve böcek sahibiydiniz..

Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi. Bir çöpçü bile olsaydınız, çöpçüler kralı olurdunuz.

Çevre kirliği, geri dönüşüm, ham maddelerin kötü kullanımı ve radyoaktif maddelerin eliminasyonu problemlerini psikolojik metotlar da dahil her yolu kullanarak çözmeye mahkumsunuz.
ben mahkum olamam kardeşim özgürlüğüme çok düşkünümdür bakalım şimdi n olcak :eek:

alingec

New member

Bugünkü Orta Rusya civarında bir yerlerde 650 civarında doğdunuz.

Bir cengaver, avcı, balıkçı veya adakları icra ediciydiniz..

rusya da bi kadınmışım : ))

saol karapapatya ii geyik

qyner

Tatlı Cadı
Teşhis:

Bugünkü Kuzey Japonya civarında bir yerlerde 1075 civarında doğdunuz.

Bir rahip, arıcı veya yalnız silahşördünüz..

Böyle insanlar her zaman daima yeni olanla ilgilenmiştir. Değişikliği, özellikle sanat, müzik ve yemek pişirmede, hep sevdiniz.

Dersiniz: İhtiyatlı ve makul olmayı öğrenip başkalarına öyle davranmayı öğretmek. Mantıklı düşünmeden yoksun olanlara yardım ettiğinizde yaşamınız daha mutlu olacaktır.

eheuheu...bnde erkekmsm...wala biliodm...yalnız silahşörmsm ben...dierleri tutmuor...(:)

HTML