Önce Yaşayıp Sonra Ölürmüsün Benimle??

[KooZ]

New member
SANA...
Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı. Nicedir kimseyle paylaşamadığım hüzünlerim. Soramadığım sorularım. Şimgi özgür bıraktım özlemi. Şimdi hüzünde sevinçte doyasıya yaşanıyor bende. Sorular cevabını buluyor, anılar canlanıyor. Çünkü sen geldin.

Yüzünü özledim.Daha birkaç saat önce gördüm halbuki. Yanımda olsan ne fark ediyorki. Hiç tükenmiyor özlemim. Seninleyken bile özlüyorsam seni sensizken hissettiğim ne?Adı ne olursa olsun seviyorum sensizliği!

Deli bir aşk benimkisi. Sonu gelmeyecek bir macera. Aşk gibi hayatta bir macera tadında yaşanmalı. Ne olursa olsun yaşanmalı! HAYATA VE AŞKA DAİR NE VARSA HEPSİNİ YAŞAMAK İSTİYORUM SENİNLE!

Zaman bizim elimizde ne kadarını kullanırsak o kadar uzun olacak ömrümüz. Ve giderken bu dünyadan ardımızda yaşamadığımız şeyleri değil, her anı birlikteliğimizle, aşkımızla dolu bir hayatı bırakacağız. Ne dersin? ÖNCE YAŞAYIP SONRA ÖLÜRMÜSÜN BENİMLE?

cazciz

New member
Ulem Romantizm & Duygusallık & Sevgi bu bölümdekileri okudukça çok hisli bi insan olmaa başladım :D hayırdır inşallah:D

karizma_5

karizmatik
Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı. Nicedir kimseyle paylaşamadığım hüzünlerim. Soramadığım sorularım. Şimgi özgür bıraktım özlemi. Şimdi hüzünde sevinçte doyasıya yaşanıyor bende. Sorular cevabını buluyor, anılar canlanıyor. Çünkü sen geldin.

kardeşim emeğine sağlık,
duygulu bir şiir,
sanamı ait alıntımı,
alıntıysa kime ait olduğunu yazarsan sevinirim
saygılarımla

HTML