ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ'nin en berbat bölümü....!!!???

redbull

New member
YARDIM EDİİİN......!!!??
Ben Çukurova Üniversitesi Turizm işletmeciliği ve Otelcilik
bölümünde okuyorum.. Adanalıyım,Adanayı ve Çukurova
Üniversitesini çok seviyorum.Yanlız size
şunu söylemek istiyorum eğer Ç.Ü de TURİZM okumak istiyorsanız
KESİNLİKLE böyle bir hata yapmayın. Nedenine gelince,
Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Ç.Ü kampüsünde değil
ve inanın orda olmadığını okula başladıktan sonra öğrendim.
Şimdi asıl bombayı patlatıyorum Okulumda ELEKTRİK,SU,İNTERNET VE
HİÇBİR SOSYAL AKTİVİTE OLANAĞI YOK.daha bitmedi şaşıracaksınız ama abartmıyorum
OKULUMUZUN YOLUDA YOK haftada en az 3 kez servisimizi itiyoruz (yolda kalıyoruz)
(buarada servisi kendi paramızla tuttuk okul karşılamadı yani...)
Neyse arkadaşlar şunu unutmayalım HAYAT KAMPÜSTEN TOZPEMBE GÖRÜNÜYOR...
VE SON OLARAK ŞUNU SÖYLEME İSTEĞİ DUYUYORUM BÖLÜMÜM 5 YILLIK
(meslek yüksek okulu değil.) yani kampüsten ayrı olan tek 4 (+1) yıllık okul sanırım biziz.
okulumuz adananın Karataş ilçesinde.Eğer Ç.Ü de okuyupta kampüsü beğenmeyen varsa bizim okula bi uğrasın..
TEK KELİMEYLE BU ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİNİN VE ADANANIN KOCAMAN BİR AYIBIDIR....!!!!
inanmazsanız Girin bakın abi turizm.cukurova.edu.tr DAHA ANLATILACAK ÇOK ŞEY VAR EMİN OLUN....

tsubasa

New member
iyiii de bunun ders ödev tez ile ne lakası var arkadaşım???

bir de """"inanın orda olmadığını okula başladıktan sonra öğrendim"""""""" bu senin kendi hatan iyi araştırmamışsın ,,,,bir de Adanalı olacaksın

""ELEKTRİK,SU,İNTERNET VE HİÇBİR SOSYAL AKTİVİTE OLANAĞI YOK"" böyle bir şey olma ihtimali war mı yaa?? olcak iş değil

""BU ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİNİN VE ADANANIN KOCAMAN BİR AYIBIDIR""

Bu yerlere gelmeden önce Devletin büyük bir ayıbı,,gereksiz yere altyapısı olmadan bir sürü bölüm ve kontejyan açan Yök ün ayıbı bence

chamfer

O Şimdi Asker
konu 2 defa açılmış diğerini sildim.... umarım 3. açılmaz. yoksa ceza alıcaksın. konu hertelden e taşındı...

chamfer

O Şimdi Asker
react0r' Alıntı:
chamf bende sildim :D alala
ahuahuah yaw ben diğerini sildim tam buna işlem yapıyodum baktım yok oldu sonra senin sildiğini geri getirdim :) herteldene taşıdım benim sildiğim güncelde :) görürüsün...

buarada x elleşme lem :p

X

O şimdi Asker
chamfer' Alıntı:
ahuahuah yaw ben diğerini sildim tam buna işlem yapıyodum baktım yok oldu sonra senin sildiğini geri getirdim :) herteldene taşıdım benim sildiğim güncelde :) görürüsün...

buarada x elleşme lem :p

bana elleşme diyene bak konuyu yalama etmişin eee bunu kim silecek :)

dur ben kapatayım içinizde kalmasın biriniz silsin ..

kapan susam kapan...

chamfer

O Şimdi Asker
tobe tobe :eek:

olm bende maymuncuk war heryere girerim ben :p

redbull

New member
tsubasa' Alıntı:
iyiii de bunun ders ödev tez ile ne lakası var arkadaşım???

bir de """"inanın orda olmadığını okula başladıktan sonra öğrendim"""""""" bu senin kendi hatan iyi araştırmamışsın ,,,,bir de Adanalı olacaksın

""ELEKTRİK,SU,İNTERNET VE HİÇBİR SOSYAL AKTİVİTE OLANAĞI YOK"" böyle bir şey olma ihtimali war mı yaa?? olcak iş değil

""BU ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİNİN VE ADANANIN KOCAMAN BİR AYIBIDIR""

Bu yerlere gelmeden önce Devletin büyük bir ayıbı,,gereksiz yere altyapısı olmadan bir sürü bölüm ve kontejyan açan Yök ün ayıbı bence
dostum bu okula 2003 girişliyim istiyorsan 2003 yerleştirme formuna bak okul ç.ü beyazevler kampüsü diye geçiyor. Ayrıca Adanalıysan git okula bak hiçbişeyin olmadığını göreceksin.Birde oraya okul yaptıran çukurova üniversitesi ve oranın yolunu yaptırmak Adana valiliğinin görevidir. okula gitmek için Ankaradan habermi bekleyelim. Adana valisi neyapıyor Herşeyi devletten bekliyorsun devlet bile bu işi devlet yapsın diyorsa kim yapacak??? OKULUNUN VE MEMLEKETİNİN AŞAĞILANMASI KİMSENİN HOŞUNA GİTMEZ. DOĞMA BÜYÜME ADANALIYIM VE EMİNOL BU YAZIYI KİMSEYİ KARALAMAK İÇİN YAZMADIM BÖYLE BİR DERDİM OLSA SAVAŞ AYA GİDERDİM tamammı dostum.
(buarada arkadaşlar siliyosunuz msjı bari biri kalsın ok? acemiliktir idare edin)

HTML