ÇOK ilginç kesin bakın ben çok şaşırdım!

YueMTaS

New member
SÖYLENTİ ŞUDUR:Amerika 11 eylül saldırını kendisi düzenlemiştir osama bin laden işin içinde yoktur amerikanın amacı savaç başlatmaktır ne kadar ne kadar yannış bu sizin takdiriniz...

''''(alıntı)''''

piken

New member
way beaaa çok enteresan saolasın

YueMTaS

New member
eyw.valla bende görünce çok şaşırdım hemen paylaşmak istedim..

valla hackhell de şöle bi aradım ama bulamadım buna dair bi konu..

byaBanCı

New member
valla ne dim bu söylenti yeni değil ikiz kulelerin ilk saldırı olduğunda ortaya atıldı ::tabi hiç i kanıt yok amerika bu kanıt bırakırmı... daha bir sürü söylenti var yok amerikada 59 .cu bölgediyemi biryer var orda uzaylıları inceliyorlarmış falan:)... benim aklım bu kadar ince işlere ermez yawf:)

CaRteL

New member
ya dogru alabilir ama bu dolar kim bilir kac yil once cikti yillar once osma bin ladin in oldugu bile mechul bence sadece tesduf ve benzemelerden ibaret.. Ama azten bunu amerikalilarn kjendisin yaptinigini herkez biliyor ama ispatlayamiyor zaten bu ikiz kulelerde yuzlerce yahudi varmis o gun hic birisi oraya gitmemis sizce buda bunun birilerinin kasitli yaotigini ortaya koymazmi

WiLdBoY

Altın Üye
siyonist düşüncenin kural tanımadığı düşünüldüğünde bu denklem paradoks olmaktan çıkar, El Kaide CIA operasyonudur, yeni dünya düzeni senaryosunun başlangıcı ve yeni gelişen olaylar senaryonun devamıdır. şöyle bi bakıldığında mağaradan bi teroristin dünyada istediği yerde istediği şeyi yaptığını görebiliyoruz. siz müslüman bi ülkede herhangi bir adama bi yere götürmesi için çantayı verirsiniz, sonra çanta olay yerine ulaşınca uzaktan kumanda ile patlatırsınız sonra basına olayı El Kaide'nin üstlendiğini geçersiniz. Bunlar olağan şeyler, bu 20$ olayının ise sadece belli kesimleri başka yerlere çekmek için önceden planlandığını düşünüyorum

HTML