Çok acil yardım Arkadaşlar

hukumdarteam

New member
vb den anlayan arkadaşlar çok acil yardımlarınızı bekliyorum ne olur yardımızı benden esirgemeyin çünkü sitem hacklendi ve bütün dosyaların yerlerideğişti bu yüzden vb kurmaya çalışıyorum ama birtürlü kuramıyorum kafayı yemek üzereyim arkadaşlar lütfen yardım edin lütfen

Birde ne olur mod arkadaşlar böyle bi konu açtığım içn kapatmayın konuyu sizden yardım istiyorum o yüzden ne olur mod arkdaşlar lütfen silmeyin

hukumdarteam

New member
Kapatma nedeni olarak çok acil diye açtığım için yazmıştım sağolasın kapatmadığın için konuyu prowl abicim
sağolasın prowl abicim de bütün herşey gitti hatta ftp deki dizinleri bile silmiş bu yüzden hiçbirşey yapamıyorum ne olur yardım edin arkadaşlar gerekirse pm atın bi yardım edin çok fena oldum

ProwL

Gitarist
hukumdarteam' Alıntı:
Kapatma nedeni olarak çok acil diye açtığım için yazmıştım sağolasın kapatmadığın için konuyu prowl abicim
sağolasın prowl abicim de bütün herşey gitti hatta ftp deki dizinleri bile silmiş bu yüzden hiçbirşey yapamıyorum ne olur yardım edin arkadaşlar gerekirse pm atın bi yardım edin çok fena oldum
kullandığın host panelini söylermisin cpanel, plesk, direc-t hangisi ?

HTML