Çin Seddi uzaydan görülmüyormuş.

crazyquake

.::®crazy™::.
Çinli astronot, ''Çin Seddi'nin uzaydan görülen tek insan yapısı olduğu'' şeklindeki görüşü yalanladı.

Çinli astronot, ''Çin Seddi'nin uzaydan görülen tek insan yapısı olduğu'' şeklindeki yaygın inancın doğru olmadığını bildirdi.

Şencou-6 (Kutsal Tekne-6) adlı uzay gemisiyle Çin'in ikinci insanlı uzay yolculuğunu gerçekleştiren astronotlardan Fey Cunlong, dün Şanghay'da öğrencilerin sorularını yanıtlarken, uzaydan Çin Seddi'ni göremediklerini, set ile çevresi arasında çok az fark olduğunu söyledi.

Geçen Ekim ayında uzay yolculuğu yapan Fey ve Nie Hayşeng, Şanghay Bilim ve Teknoloji Müzesi'nde uzay sergisinin açılışına katıldı. Yeni Çin Haber Ajansı'nın bildirdiğine göre,16 Nisan'a kadar açık kalacak sergide Şencou-6'nın 100'den fazla parçası sergileniyor. Daha önce bazı Amerikalı astronotlar da Çin Seddi'nin uzaydan görülmediğini açıklamışlardı.

ALINTIDIR

Spide®

New member
Way yalaçılar Way... :eek:

serdar74

New member
:cool: Zaten ben bu çinlilerin üç kağıtçı olduğunu biliodum.Ne o ya filmlerdede havalarda da uçarlardı.HAyatları numara bunların.:cool: Bu setede bi film çevirmişlerdir.Belkide kağıttır,taşıyıp duruyorlar.
Ellerine sağlık arkadaşım.

asterix_e

New member
zaten bu cınlıler hep bole sahtekarlar yaw:mad:

osiris_cemo

New member
Way anam way demek kocabir yalanmış haa

'Pulse

New member
muhahaha hayatları koLpa heriflerin..

Uni_Ts

New member
Bence de çok saçmaydı..İnanmamıştım zaten..Uzaydan görülebilmesi için devasa derecede geniş olması gerek uzun olmasının görülmesiyle bi alakası yok..Bilim adamları da doğru yolu buldu sonunda :)

CaRteL

New member
arkadaşlar bence utandıkları için gözükmüyo yalanını atmışlardır o çin seddini niçin yaptıklarını tüm dünya biliyo çünkü :d

DeathMatch

New member
adamlar bizi kandirmiş bu kadar sene :D

alish

вυяαq αℓι&#1
Çin Seddi de , çin adidas ve nike si gibi DefoLu Desenize :)

mad_max

New member
uyan s.... sabah oldu bu haber geçen sene çıktı :D

akharis

New member
AMan tanrım! İnanmıyorum! Hayır! Hayır! Çin seddi uzaydan gerçekten gözükmüyomuymuş! Lütfen! Bunu bana inandıramazsınız! Ne kadar aptalmışım! Hayatım değişti! Bu gün bi milat benim için.

M. Ö : Çin seddinin uzaydan gözüktüğünü zannederdim.
M. S : Çin seddinin uzaydan gözükmediğini farkedip aptallığıma yanmaya karar verdim.

Açıkcası umrumda diil.. Çin seddi benim yolum üzerinden geçmediği sürece tabi.

Revoo_

[D]evrimiçi
bu çinseddinin görülmemesi dorudur çünkü google eart ten bakıncada gözükmüyo:sopa:

free!

artık yok...
çin malı işte...

HTML