Çanakkalede Bayram namazı

inanna

Tatlı Cadı
Biz bunu hak ediyor muyuz acaba??!! Hep kuyruk dara gelince hatirliyoruz. Bir Canakkale zaferinin yil donumunu bile kutlamaktan aciziz. Avusturyalilar taa nerelerden gelirken, biz bir kac kilometre gitmeyi birakin, olayin tarihini hatirlamaktan bile bi-haberiz. Kendimden utaniyorum!! Japon uzmanlarin dedigi gibi bizde "milli şuur" eksik!! Hem de çookkkk!!!

Allah yardimcimiz olsun!!!!

Böyle kazanılmış topraklarıda yabancılara satıp, bu vatanın temiz evladını, kendi dedesinin uğruna şehit düştüğü toprakta, dedesini öldürenin kiracısı durumuna düşürmek isteyen iğrenç mahlukatlara ithaf olunur.

Bir daha bakın o resme...

Hiç kimsenin şüphesi olmasın, bu mukaddes ecdadımızı mezarında rahat yatırıcaz.

Bu uğurda gerekirse yanına uzanıcaz.

Allah Türk Milletiyle Olsun !!!

.Carnage

New member
ben bir çanakkaleliyim ve bayramlarda bizi bile götürmediler biliyormusunuz neymiş avustralyalılar gelcekmiş ya o adamlar bizden saygısız ya adamlar mezarların üstünde utanmasa iş yapıcaklar o derece saygısızlar

allmoon

New member
jlo bu konudaki hassasiyetini çok iyi anlıyorum ve buna çok sevindim. 2 hafta önce çanakkaleye şehitlikleri ziyarete gitmişik. tabyaları, müzeyi ve şehitliklerin hepsini gezdik. çanakkale de yaşanmış kahramanlıklarıda anlatı rehberimiz. o gün beni en çok üzen diyalo şuydu. rehberimize "şimdi nereye gidiyoruz" diye sordum. aldığım cevap ilginç olduğu kadar da üzücü idi. rehber " belli olmuyor mu nereye gittiğimiz " dedi. bilmem hangi ecnebi devletinin 20-25 tane ölüsü olan mezarlığa gidiyordu yol. o kadar bakımlı ve temizdiki mezarlık ve mezarlığa giden yol. dedi ki " sabahtan beri onlarca şehitlik gezdik hangisinde böyle düzenli bir yol ve bu kadar düzenli bir mezarlık gördün" dedi. biz binlerce şehit verdik çanakkale de ve o şehitlere gösterdiğimiz saygı ortada.
ayrıca çanakkaledeki anıtın yanına yapılan otopark önceden şehitlikmiş. mezar taşları ve isimleri varmış. ne yazıkki erkan mumcu nun kültür bakanlığı yaptığı dönemde bu mezar taşları kırılıp mıcır yapılmış ve orası otopark olarak düzenlenmiş. erkan mumcu ya bi sempatim vardı o da bunu duyduktan sonra gitti. vefasızlığa bak...

çanakkale savaşınad bu toprakları bize hediye eden binlerce şehitimize vefasızlığımızla teşekkür ediyoruz. yazıklar olsun. şehitlerimizi dua ve saygıyla anıyorum...

Leke

Altın Üye
Bizi bu günlere getiren zihniyetler utansın . Herkes herşeyin farkında ama birşey yapılamıyor.
Bu işler birazda gelire bakıyor . Kaç kişi işini , gücünü bırakıp kalkıp Çanakkale'ye gidebilecek parayı bulabilir . Birazda bunları düşünelim .
Tv'lerde Çanakkale Şehitlerini anma adına Yapılan birkaç tören gösteriliyor .
Nez'i çıkartmışlar gece konser veriyorlar . Birazda bunları yapanları görmemiz lazım .
Halkımız herşeyin farkında ama yapabilecek birşey yok . Herkes sorumluluklarını bilmeli .

vetkam

New member
+1000 almoon ve leke ben de izledim adamlar nezi çıkarmış göbek attırıyolar birgün önce de mevlüd okutulmuş bu ne biçim iş.

spysense daha iyi bilir sanırım geliboludaki toprakların %80 yabancılara satılmış diye duydum.çok yazık...

HTML