Çıplak Yıkanmak

sabrielmas

New member
mesajı didikleyen arkadaşlara şaşıyorum. konunun fıkrıne bakın acıklamasına bakın. hem daha neyı kaynak gosterecek. bunun için kaynağa gerekmı var. sen babanın ananın yanında veya sokakta şıplak dolaşıyormusunki meleklerin yanında vede inanan biri olarak yüce ALLAH'ın önünde çıplak dolaşıyorsun.

Mayhoş

mayhoş
Bende duydum 1 hafta önce birde uzun süre kalmamak lazımmış özelliklede yatsıdan sonra.
Sağol paylaşım için.

mesut05

New member
Güzel paylaşım

Çıplak yıkanmak

(Allahü teâlâdan utanmak, insanlardan utanmaktan daha lüzumludur.) [Tirmizi, Nesai]

(Yıkanırken örtünün! Allahü teâlâ, hayâ sahibidir. Utanıp örtüneni sever.) [Nesai]

(Avret yerlerinizi örtün! Yalnız iken de Allahü teâlâdan hayâ edin!) [Tirmizi]
Allah katında edep amelden daha üstündür. Edep Ya Hu. Hz.Yunus Emre

l3adl3oy

New member
bi cümle yaz altına koy ayeti bi cümle yaz altına koy hadisi ondan sonra tartışmaya kalkarsan kafirsin ...

yıkanırkende çıplak olunur mu olunmaz mı diye tartışma mı olur..ya bi defoln gidin ..

canmert71

New member
takım elbise ile yıkanmak caizdir hemide sevaptır :)

bi cümle yaz altına koy ayeti bi cümle yaz altına koy hadisi ondan sonra tartışmaya kalkarsan kafirsin ...

yıkanırkende çıplak olunur mu olunmaz mı diye tartışma mı olur..ya bi defoln gidin ..

:) yobazlığın sınırı olmaz, hiç aklına gelmeyecek basit bir mevzuda bile şaşkına döndürecek yozlaşmışlık gösterir kendini.

oceanborn

New member
He paltoylan yıkanıyom. Ona bakarsan melek ve allah huzurunda seks de yapıyon sıçıyon da. Onları napacaz? Milleti iyice ateist yapacaksınız bu manyaklıklarınızla

l3adl3oy

New member
He paltoylan yıkanıyom. Ona bakarsan melek ve allah huzurunda seks de yapıyon sıçıyon da. Onları napacaz? Milleti iyice ateist yapacaksınız bu manyaklıklarınızla
zıçarken bi elinle önünü bi elinle arkanı perdeliycen , sevişirkende yorgan altında sevişicen. aman melek görür canı manı çeker.. yaa nelere kaldık ...

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Bence siz sıçmayın , sevişmeyın hatta yıkanmayın...durduk yerde günaha gırmeyın arkadaslar...Allah ıma inanıyorum...ama böyle saçmalıkların dogruluguna ınanmıyorum.yama gıbı oram buram örtuluyken nasıl tamamen temızlenebılrım ? temızlık ımandan ise bir tarafım pis kalırken nasıl imanlı olabılrım..Yok melek görurmus o görurmus bu görurmus..İnsanlara İslamı sevdırmek İslama çekmek lazım..sogutmak , uzaklastırmak degıl..

Ata Kızı

Angel Of Revenge
mesajı didikleyen arkadaşlara şaşıyorum. konunun fıkrıne bakın acıklamasına bakın. hem daha neyı kaynak gosterecek. bunun için kaynağa gerekmı var. sen babanın ananın yanında veya sokakta şıplak dolaşıyormusunki meleklerin yanında vede inanan biri olarak yüce ALLAH'ın önünde çıplak dolaşıyorsun.

Yahu kardesım ben mı yanlıs anlıyorum yazdıklarınızı acaba ? hayretler ıcerısındeyım vala ..Allah a ınanıyorsan eğer , onun heryerde oldugunu , nereye saklansan senı de heryerınıde görecegını bılmen lazım dimi :wink: