Çıkarın beni çıkmazdan

RİSALE

New member
arkadaşlar 4 senedir sevdiğim bi kız var 8 ay kadar beraber olduk ama istemeyerek(mecburi) olarak ayrıldık 4 sene oldu kızı unutamadım şimdi sözlenmiş diye duydum dünyam yıkıldı başak burcuyum doğal olarak da çok hassas bi yapım var duygusalım ne yapmalıyım kızı unutamıyorum başkasını da sevemiyorum bi el atında kurtarın beni yorumlarınızı dört gözle bekliyorum çıkmazlardayım isyan edecem nerdeyse bıktım artık ona bağlı yaşamaktan çok da çirkin sayılmam:D kızlarla iletişim kurmanın yolunu bilen arkadaşlar kız ya da erkek biraz yardım edebilirlerse sevinirim :( :( :(

εگмεя

Fuzuli Üye
yaw burasıda güzin ablanın yerine döndü iyice :D kızlarla iletişimin için herşekilde tipini öne sürme bence önce insanlığınla karşındakini etkilmeeye calış

volkri

New member
eğer seni unutup da başkasıyla söz kestiyse eğer....
bence seni unutanı veya unutabilecek olanı sen olndan daha önce unutmalısın,
yoksa hayat tarafından unutulursun ve neye uğradığını anladığında ,
herşey için çoookkkk geç olur....

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
benimde boyle bir iliskim vardı 3 yıl surdu ayrıldık oda suan evlendi.ama fazla da

kafama takmıyorum cunku egerki oda seni sevmisse ve karsısındaki insanlada zoraki

bir evlilik yasıyacaksa oncelikle yapacak birsey yok diyorum.cunku iş cıgrından cıkmıs

seninde kendine gore bir yol cizip hayatına kaldıgın yerden devam ettirmen gerekir.

volkri

New member
bu arada benim burcum da terazi ,
hemde tüm dünyada görebileceğin en duygusal ama en dengesiz terazi...
bence sen sen ol akl-ı selim olmaktan ileri gitme
ve aç yelkenlerini yeni ufuklara
emin ol yeni kıtaları keşfettiğinde anavatanım dediğin yeri bile unuttuğunu kendin de göreceksin .

RİSALE

New member
öncelikle saolun arkadaşlar: hepinize diyecek birkaç sözüm var.

Esmer:arkadaş , ne kadar inanırsın bilmem ama hiçbir zaman tipimi öne sürmedim sürmemde.benim bunu dememdeki amacım kızların buna önem vermesi!!!.yoksaa hiç umurumda değildir .tip gibi maddeye bağımlı bişeyle yaşamam ben duygularımla yaşarım.

Volkri:Sende durumu çok güzel açıklığa kavuşturmuşsun ama ben onu unutamıyorsam bunu bilerek ya da isteyerek yapmıyorum.Bir nevi bağımlılık olmuş bende.Ama cevabın işime yaradı.

dj_aligator:abicim sana gelince .geçmiş olsunmu diyim yoksa ne diyim bilmiyorum inşallah benim gibi kafanı takmazsın. hepiniz çok saolun

osiris_cemo

New member
hoca 4 sene olmuş+kız sözlenmiş bence unut ve yeni hayatına onsuz devam et bende başak burcuyum acayip duygusalımdır ama unutmak bazen en iyi ilacıdır aşk yaralarının.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Herkesin Yasadigi Seyler Emin Ol

Bizde Birilerini Unutamadik Birileride Bizi Unutamadi

Sunu Hicbi Zaman Unutma Sana Hikaye Gelebilir Ya Da Suan Mumkun Gelmeyebilir Ama

''herkes Ve Hersey Gun Gelir Unutulur''

Tabii Ki Hatirlanir Ama Notr Olursun Hatirlayinca Ne Uzulur Ne Sevinirsin

latin

New member
hayatta unutmak yoktur zaten alışmak vardır rkadaşım. unutursun demem ama alışırsın diyebilirim rahatlıkla...göz görmeyince gönül katlanır derler ya hani...acı bir durum Allah sabır versin...

εگмεя

Fuzuli Üye
bence unutmak senin elinde...benimde dört yıl beraberliğim olduu unuttum gittiii..heleki yaptığı kötü bişeyse unutman daha kolay oluo benim gibi :goz:

Umarım istedğin blurlsun

emertcan

New member
o kadar zaman geçmiş.Gerçi oda seni unutmuş ki başkasıyla..Seni unutanu sende siL derim ben..

kamber26

New member
arkadaşa tamamen katılıyorum. Başka birisini bul o kararını vermiş.seni anlıyorum ama yapabileceğin birşey yok o seçimini yapmış kararına saygı göstermen lazım.:(

HTML