1. Anasayfa
 2. Oyun

PlayStation İçin Duyurulan Tüm Yeni Oyunlar [Video]

PlayStation İçin Duyurulan Tüm Yeni Oyunlar [Video]
0

Sony, yaklaşan Final Fantasy XVI için bir State of Play etkinliği düzenledi. İşte o etkinlikte paylaşılanlar…

Japonya merkezli Teknoloji devi Sony, yeni bir “Durumun durumu“etkinliği gerçekleştirdik. Bu etkinlik yıllardır beklediğiniz yeni Final Fantasy oyunu”son fantezi 16“Özeldi. Olay çerçevesinde başka bir açıklama yapılmadı.

Dün gece gerçekleşen olay, Final Fantasy XVI’daki ile tamamen aynı. 25 dakika Kesit görmemizi sağladı. Bu içerikte; Oyundan savaşlar, menüler, Oyun dinamikleri gibi pek çok merak edilen şey çıktı. Gelin hep birlikte bu 25 dakikalık etkinliğin tadını çıkaralım. paylaşılana Hadi daha yakından bakalım.

Final Fantasy XVI hakkında yeni bilgiler

Etkinliğin çoğu için, eikon Adı geçen savaşlarla ilgili detaylar Bu sefer oyuncular yeteneklerini tek tek genişletmeye çalışmayacaklar. Genel olarak, sistem otomatiktir. Diğer taraftan, yeni dövüş becerileriekipman ve düşmanlar da Final Fantasy XVI’da görünecek.

Tek oyunculu bir yapıya sahip olacak RPG benzeri oyunla ilgili yeni açıklamalar, RPG türünün de yerini alacağını gözler önüne serdi. çünkü oyuncular Clive’ın Sığınağı Ayrıca oyunda sunulacak olan yan görevler, karakter gelişimi ve büyük savaşlar ile de Ek olarak adlandırılan merkez sığınakta topladıkları ürünlerden yeni ürünler yaratabilecekler. hazır olmak Sağlanacak.

son fantezi

Yıllardır üzerinde çalışılan Final Fantasy XVI, PlayStation 5’e özel Bir Oyun olarak görünecektir. Sony’den yapılan açıklamaya göre ikonik serinin en yeni oyunu 22 Haziran’da çıkacak. son Fantezi Xvi, £799dan fiyatlarla satın alınabilir.

State of Play etkinliğini aşağıdan izleyebilirsiniz

İşte Sony’nin bir önceki State of Play etkinliğinde sergilediği tüm oyunlar ve genişletme paketleri:

Kader 2: Işığın Düşüşü

Destiny 2: Lightfall yeni bir Oyun değil. Destiny 2 oyuncuları 28 Şubat’tan itibaren yeni bir tane alacak. genişleme paketi deneyimleme fırsatı bulacaklar. Destiny 2: Lightfall ile oyuna yeni görevler ve karakterler eklenecek.

Suicide Squad: Justice League’i öldürün

üçüncü şahıs nişancı Türünde bir Oyun olarak karşımıza çıkacak olan Suicide Squad: Kill the Justice League, erken aşamada PS5 için, sonraki dönemlerde ise PS4 ve PC için çıkacak. State of Play’in hazırladığı videoda oyunun 4 kişilik modundan bölümler yer alıyor.

çiya

Fantastik bir dünyada bir adada geçen Tchia, 21 Mart’ta yayınlanacak. dünyayı aç Türü seven oyuncuların ilgisini çekecek Oyun, her şeyden önce grafik kalitesiyle ön plana çıkacak gibi görünüyor.

İnsanlık

Bir köpeğe hayat vereceğiniz Humanity oyununda, puzzle çözmek İnsanları kurtarmaya çalışacaksın. Platform tipi yapımlar, PSVR ve PSVR2 ekipmanları ile de oynanabilmektedir. Humanity, Mayıs 2023’te vizyona girecek.

ikamet eden kötülük 4

İlk olarak 2005 yılında hakkında bilgi edinme şansı bulduğumuz Resident Evil 4, uzun bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. yeniden yapım versiyonu zamanlama ile. Yapılan çalışma ile orijinal oyunun görüntü kalitesi ve sunabileceği teknolojiler yenilendi. Ayrıca oyuna yeni içerikler eklendi. yerleşik kötülük 4, 24 Martyılında piyasaya sürülecek.

sokak dövüşçüsü 6

sokak Dövüşçüleri Serisi, yakın dövüş Oyunlarını seven oyuncular için bir klasik. Serinin en yeni oyunu “Street Fighter 6”, oyunculara yıllar sonra yepyeni bir deneyim yaşatacak. Sadece PS için değil tüm platformlar için çıkacak olan Street Fighter 6, Haziran 2023’te çıkacak.

Baldur Kapısı 3

Baldur’s Gate serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkacak olan Baldur’s Gate 3, bir süre daha PC ekosisteminde oynanabilir olacak. Solo veya çok oyunculu oynayabilirsiniz RPG türünde Oyun, 31 Ağustos’tan itibaren tüm oyunculara sunulacak.

danışman

Wayfinder, en basit açıklamasıyla bir hayatta kalma Oyun. Fantastik bir dünyada geçen oyunda fantastik karakterleri kullanacak ve hükmetmek için maceradan maceraya atlayacaksınız.

Elveda Yüksek Volkan

15 Haziran’da vizyona girecek olan Goodbye Volcano High, film sahneli bir Oyun Müzik odaklı oyunda oynayacağınız karaktere sunulan seçenekler hakkında kararlar verecek ve hikayeyi tamamlamaya çalışacaksınız.

Sisli Topraklar

PSVR2, The Foglands için geliştirildi Bilim kurguya dayalı bir Oyun. Oyunda kasvetli bir ortamda önünüze çıkan tüm yaratıkları yok etmeye çalışacaksınız.

yeşil cehennem VR

Geçen sene Piyasaya sürülen VR oyunu Green Hell, önümüzdeki dönemlerde PSVR2 uyumluluğu ile PlayStation 5 sahiplerinin beğenisine sunulacak.

sinaps

PSVR2 uyumlu bir başka Oyun da Synapse olarak karşımıza çıktı. oyuncular, gergin Aşamalarda hayatta kalmaya çalışacak.

vakfa yolculuk

Isaac Asimov’un Bilim kurgu yaklaşımı kitaplara dayalı Journey to Foundation, PSVR2 ile uyumluluğuyla büyük bir etki yaratacak gibi görünüyor.

gözlerinin önünde

Son yıllarda PC ekosistemi için piyasaya sürüldü ve çeşitli kategorilere ayrıldı. ödüllü Before Your Eyes, PSVR2 uyumluluğu ile 10 Mart’ta PlayStation 5 için çıkacak.

Naruto X Boruto Ultimate Ninja Fırtına Bağlantıları

Ultimate Ninja Storm serisinin özel bir koleksiyonu olarak karşımıza çıkacak olan Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections, 20. yılında Sadece PlayStation için değil PC ve Xbox ekosistemi için de çıkacak.

Kaynak
https://blog.playstation.com/2023/04/13/state-of-play-debuts-25- minutes-of-all-new-final-fantasy-xvi-gameplay/

Tepki Ver !
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  berbat
  Berbat
 • 0
  _zg_n_m
  Üzgünüm
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir