1. Anasayfa
 2. Yaşam

Hastaları Gece Vardiyasında Gizli Gizli Öldüren Katil Hemşirenin Ürkütücü Öyküsü: "Ölüm Şeytanı" Olarak Biliniyor!

Hastaları Gece Vardiyasında Gizli Gizli Öldüren Katil Hemşirenin Ürkütücü Öyküsü: "Ölüm Şeytanı" Olarak Biliniyor!
0

Danimarkalı gece hemşiresi Christina Aistrup Hansen, 2012-2015 yılları arasında çalıştığı hastanenin “Ölüm Şeytanı” oldu. Meslektaşının şüphelerine kapılan cani hemşirenin hikayesi gerçekten tüyler ürpertici.

Bu yıl Netflix‘te “The Nurse” dizisinin prömiyeriyle Christina Aistrup Hansen davası tekrar geldi Katil hemşirenin konu edildiği mini Dizi olayla ilgili yeniden merak uyandırdı.

Eğer hazırsan; hastane koridorlarında Azrail gibi dolaşmak Gelin Christina’nın neden böyle bir şey yaptığına, nasıl yakalandığına ve şu an nerede olduğuna bir göz atalım.

Dışarıdan başarılı bir hemşirenin profilini çizdi.

Christina Aistrup Hansen, 2016 yılında Danimarka’daki Nykøbing Falster hastanesinde gece hemşiresi olarak çalıştı. Acil bir durumda nasıl tepki verileceğini bilmek o bir hemşireydi. Ancak sorun, acil durumları kendisinin yaratmasıydı.

Katil hemşire geceleri hastalara yüksek dozda morfin ve diazepam veriyordu. hastalar, maddelerin etkisi altında ölümle burun buruna geldiğinde onları kurtarıyordu. Bir süre sonra meslektaşı Pernille Kurzmann Larsen bundan şüphelenmeye başladı.

Hastanede çalışan birçok kişi şüphelenmişti ama kimse onlara söylememişti.

Pernille Kurzmann Larsen şüphelerini hastane personelinin diğer üyelerine açtı ve birçoğu, Uzun zamandır böyle bir şeyden şüpheleniyordum. ama ifade edemediklerini itiraf ettiler.

Onu izle gece vardiyasında kalan ve ilaçları kontrol eden Kurzmann artık emindi. Aynı bölümde çalışan erkek arkadaşı Dr. Niels Lunden’in yardımıyla polise o andan itibaren her şeyin çözüleceğini bildirdiler.

Sonunda üç hastanın ölümü nedeniyle tutuklandı.

seri katil

Gece hemşiresi, 2012’de hayatını kaybeden 72 yaşındaki erkek, 28 Şubat 2015’te hayatını kaybeden 86 yaşındaki kadın ve 66 yaşındaki erkeği hayatını kaybeden 3 hastayla ilgili olarak tutuklandı. 28 Şubat 2015. . Aynı gün. vücutlarında yüksek doz morfin ve diazepam bulundu ve hepsinin öldüğü gün gece vardiyasında çalışan Christina’ydı.

Hemşire “Ölüm Şeytanı” olarak ünlendi.

suç hikayesi

Duruşma, Danimarka medyasında en önemli davalardan biri haline geldi. Hemşire, Danimarka’da “Ölüm Şeytanı” olarak ünlendi. 2016’da üç cinayet ve bir cinayete teşebbüs ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Ancak 2017’de ceza 12 yıl olarak değiştirildi ve suçlama “cinayete teşebbüs” idi. Bunun nedeni morfin ve diazepamın doğrudan ölüm nedenidir bu test edilemedi.

Tüm bu cinayetlerin ana nedenlerinden biri, “aşırı dikkat çekme” ile ilişkilendirilebilecek kişilik bozukluğuydu.

Bugün, 2023 itibariyle, Christina Aistrup Hansen cezasını bir Danimarka hapishanesinde çekmeye devam ediyor. kendine, “Aşırı dikkat arama” davranışları ile karakterizedir. Bir kişilik bozukluğu olan histrionik kişilik bozukluğu teşhisi kondu.

Çünkü hemşire hastalara yüksek dozda ilaç verdikten hemen sonra onları kurtarmak için başka bir ilaç veriyordu. Olmak bir çeşit kahraman VE İlgi odağı olmaya çalışıyordu. Ancak, vakalarının üçünde bunu yapamadı ve ölümüne neden oldu.

Demon of Death’in cezası 2028’de sona erecek.

65d5e9bf0cf2b430dfd73d7935cae37da5f674e6

“The Nurse” televizyon dizisinden temsili karakterler: sağda Kruzmann / solda Christina

2018 yılında özgür bir kadın olarak hayatına devam edecek olan Christina bir daha asla hemşirelik yapmayacak. Bunu bildiren meslektaşı Kruzmann, hala aynı hastanede Çalışmaya devam et.

ALAKALI HABERLER

Garip Çözülmemiş Gerçek Suç Vakaları: Bazılarının Hala Aramızda Failleri Olabilir [18+]

ALAKALI HABERLER

Kızının katilinin intikamını mahkemede alan Marianne Bachmeier’in şoke eden hikayesi

Tepki Ver !
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  berbat
  Berbat
 • 0
  _zg_n_m
  Üzgünüm
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir