1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


HHPortal, 2005 yılında Hackhell ismi ile yayın hayatına başlamıştır. Yaşanan birkaç yasal sorun dolayısıyla yayın hayatına günümüzde HHPortal ismi ile devam etmektedir. Kullanıcılarına internet, teknoloji, bilim, siber güvenlik, dizi, sinema gibi birçok kategoride içerik üreten HHPortal, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük forum platformlarından biridir. Şu anda 1.400.000’den fazla aktif kullanıcıya sahip olan HHPortal, güncel donanım ve teknoloji, diziler, programlar, sağlık, spor, ödev, müzik, klip, oyun, sinema ve ekonomi gibi kategorilerde yayın hayatına devam etmektedir.

Misyonumuz, insanların bilgisayar güvenliği, siber güvenlik ve teknoloji hakkında bilgi edinmeleri için güvenli ve bilgilendirici bir ortam sağlamaktır. Herkesin bu konular hakkında bilgi edinme hakkı olduğuna inanıyoruz ve kullanıcılarımıza güvende ve bilgili kalmaları için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlamaya kararlıyız.

Siber güvenlik, teknoloji ve bilim konusunda tutkulu insanlardan oluşan bir topluluğuz. Her zaman öğreniyor ve büyüyoruz ve her zaman web sitemizi ve topluluğumuzu iyileştirmenin yeni yollarını arıyoruz.

Bilgisayar güvenliği, siber güvenlik veya teknoloji ile ilgileniyorsanız, HHPortal’a göz atmanızı öneririz. Web sitemizi değerli bir kaynak olarak bulacağınızdan eminiz.

HHPortal’ı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.