1. Anasayfa
 2. Bilim Haberleri

700 TL Altı Alınabilecek Bluetooth Kulaklıklar

700 TL Altı Alınabilecek Bluetooth Kulaklıklar
0

Hayatımızdaki vazgeçilmez aksesuarlardan biri de kulaklık ve hatta bluetooth kulaklık olmuştur. Özellikle son yıllarda popüler hale gelen AirPods ve Airdost kulaklıklar, Bluetooth kulaklıklara yeni bir evrim getirdi. Çok fazla700 tl altı en iyi bluetooth kulaklık Hangi? Hadi daha yakından bakalım.

700 TL altı Bluetooth kulaklık

 • Xiaomi Airdost Pro 2 TWS
 • Sony WI-C100
 • Lenovo LP1S
 • Oppo Enco Tomurcukları W12
 • Lenovo TH10 Kulak İçi Kulaklıklar
 • Lenovo Tws Oyun Kulaklığı
 • Samsung Galaxy Tomurcukları+
 • Snopy SN-BT51

Xiaomi Airdost Pro 2 TWS

700 tl alti bluetooth kulakliklar 2

Çift telefon desteğine sahip kulaklıklar, AirPods satın almak isteyip de alamayan kullanıcılar için idealdir. Beyaz renge sahip olan kulaklık, şık tasarımıyla AirPods’u aratmıyor.

Sony WI-C100

700 tl alti bluetooth kulakliklar 3

Kablolu kulaklıktan vazgeçemeyen ama aynı zamanda Bluetooth kulaklık kullanmak isteyen kullanıcılar için birebir olan kulaklıklar, gerçek bir ses deneyimi ortaya koyuyor. Aynı zamanda tasarımı ile gelen Sony WI-C100’ün tek eksik noktası; Sıcak yaz günlerinde terleyebilir.

Lenovo LP1S

700 tl alti bluetooth kulakliklar 4

Binlerce kişi tarafından denenmiş ve aynı zamanda binlerce kişi tarafından tam puan almış kulaklıklardan biri de LP1S modelidir. Siyah beyaz bir modele sahip olan kulaklıklar, AirPods tarzında bir yapıya sahip.

Oppo Enco Tomurcukları W12

700 tl alti bluetooth kulakliklar 5

Gerçek bir müzik deneyimi sunan kulaklıklardan biri de Oppo Enco Buds W12 modeli. Öyle ki uzun şarj kapasitesiyle dikkat çeken Buds W12 de binlerce kişinin beğenisini kazanan kulaklık modelleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda AirPods modeline benzer bir kulaklık aramıyorsanız da tercih edebilirsiniz.

Lenovo TH10 Kulak İçi Kulaklıklar

700 tl alti bluetooth kulakliklar 6

Tabii ki, bu listeye herhangi bir kulak üstü kulaklık koyamazdık. Normal Bluetooth kulaklık sevmeyen ve büyük kulaklık modeli isteyen kullanıcılar bu modeli tercih edebilirler. Suya ve tere dayanıklı olan modelin oldukça şık olduğunu da unutmayalım.

1000 TL altına alınabilen akıllı saatler
İNTERNET

1000 TL altına alınabilen akıllı saatler

Giyilebilir teknolojinin olmazsa olmazı akıllı saat, klasik saat gibi birçok model var ve binlerce akıllı saat arasından hangi akıllı saati alayım diye merak ediyorsanız, fiyat/performans değeri yüksek akıllı saatleri sizin için derledik.

Lenovo Tws Oyun Kulaklığı

700 tl alti bluetooth kulakliklar 7

AirPods tarzında Bluetooth kulaklık isteyen kullanıcıları da unutmayan Lenovo, bunu gerçekten başarıyor. Öyle ki maliyeti 500 TL civarında olan aksesuar fiyat/performans açısından tam bir ürün.

Samsung Galaxy Tomurcukları+

700 tl alti bluetooth kulakliklar 8

Kulaklık denilince akla gelen bir diğer marka ise Samsung. Birçok kullanıcı tarafından sevilen marka, bir kaskta 700 TL’nin altında bir fiyat performansı ortaya koydu.

Snopy SN-BT51

700 tl alti bluetooth kulakliklar 9

Para için değer denilince akla gelen ilk markalardan biri Snopy’dir. Uygun fiyatlı bir kulak üstü kulaklık modeliyle gelen Snopy, mono yerine stereo da kullanmış gibi görünüyor.

Çocuklar için en iyi tablet önerileri
İNTERNET

Çocuklar için en iyi tablet önerileri

Artık tüm dünyada çocukların vazgeçilmezi olan tabletler, her geçen gün popülaritesini artırmakta ve akıllı telefonlara tercih edilmektedir.

700 TL altı en iyi Bluetooth kulaklıkları sizler için derledik. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlar bölümünden bizimle görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Tepki Ver !
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  berbat
  Berbat
 • 0
  _zg_n_m
  Üzgünüm
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir